Zakup Mieszkania Dopasowanie

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Przedstawiona usługa wykonywana jest bezpośrednio przez specjalistów Usługeo Portal

  W skład usługi wchodzi:

  1. Profesjonalne dopasowanie mieszkania pod określone preferencje klienta, działania prowadzone są do skutku.

  2. Audyt mieszkania w kwestiach prawnych, wraz odbiorem technicznym.

  3. Wynegocjowanie ceny.

  Wynagrodzenie za kompletną usługę wynosi 29% od wynegocjowanej kwoty, plus opłata wstępna, od  2900zł do 3.900zł, która stanowi wynagrodzenie za czynności z w.w. puntów 1 i 2.

  Przed rozpoczęciem naszych działań, pobierana jest opłata wstępna w ustalonej wysokości.

  • Jak kupić taniej mieszkanie? Dopasujemy dla Ciebie lub Twojej rodziny najlepsze mieszkanie, oraz wynegocjujemy dobrą cenę!

  Szukasz idealnego mieszkania, które płynnie łączy luksus, funkcjonalność i komfort? Nie szukaj dalej! W naszym serwisie internetowym Usługeo możesz znaleźć najlepsze nieruchomości razem ze specjalistami, którzy doradza Ci w ich doborze. Położone w samym sercu tętniącego życiem centrum miasta mieszkania szczycą się doskonałą lokalizacją, która zapewnia łatwy dostęp do światowej klasy restauracji, rozrywek, sklepów i dzielnic biznesowych. Ciesz się wygodą posiadania wszystkiego, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Nasi specjaliści pomogą Ci również w wybraniu mieszkań, które będą
  odpowiadały Twoim potrzebom pod kątem metrażu, rozkładu nieruchomości oraz wyposażenia, by były wygodne w codziennym użytkowaniu i mogły spełnić Twoje wymagania w 100%. Oprócz komfortu i udogodnień, mieszkania stanowią solidną okazję inwestycyjną. W obliczu
  rosnącej wartości nieruchomości i dużego zapotrzebowania na miejskie przestrzenie mieszkalne premium, zakup mieszkania w naszej inwestycji to mądra decyzja finansowa na przyszłość.

  • Zaprezentujemy najlepsze mieszkanie w najniższej możliwej cenie. Rekomendują nas wszyscy dotychczasowi klienci!

  Jeśli nie wiesz, na co dokładnie patrzeć przy wyborze odpowiedniego mieszkania dla siebie i swojej rodziny, jesteś w dobrym miejscu. W naszym serwisie internetowych Usługeo czekają na Ciebie specjaliści w dziedzinie nieruchomości, którzy doradzą Ci w wyszukaniu najlepszego apartamentu!
  Dzięki szerokiej wiedzy oraz rozeznaniu na rynku wiedzą oni, na co dokładnie zwracać uwagę, by zasugerowane przez nich mieszkania były w pełni dopasowane do oczekiwań klientów i mogły stanowić udany zakup na wiele lat. Niezależnie od tego, czy szukasz mieszkania w mieście Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Łódź czy Katowice, czy też w mniejszych miejscowościach, jesteśmy gotowi do pomocy.

  • Zapraszamy także, do skorzystania z naszej obsługi w ramach zakupu domu, działki budowlanej, rolnej lub inwestycyjnej.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny