Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?
Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.
Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?
Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta. Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny. Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą, która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo. Negocjujemy ceny
Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?
Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk - Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank. Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności - Przelewy24. Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą. Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? - przycisk
Kiedy i jak zapłacę wykonawcy za wykonaną usługę?
Usługeo nie uczestniczy w rozliczeniu między stronami. Jest to kwestia porozumienia z wykonawcą, choć automatycznie sugerujemy sprawdzony system rozliczeń dbający o interes każdej strony.
W przypadku usług wymagających większego budżetu lub dzielących się na etapy, przekazujemy instrukcję bezpiecznych rozliczeń wraz z proponowaną umową.