Usługeo to portal o zasięgu ogólnopolskim, dedykowany klientom, którzy poszukują najlepszych i rzetelnych wykonawców w swoim fachu, mając do dyspozycji kilkaset usług z rozmaitych branż.

 

Oferujemy:

realizację ponad 200 usług

sprawdzonych, wyselekcjonowanych fachowców

dopasowanie wykonawców do Twoich potrzeb

terminową realizację zleceń

autorską usługę Negocjujemy Ceny

sprzedaż produktów, maszyn i urządzeń wybranych marek, które zostały wybrane w procesie selekcji dzięki zespołowi Usługeo Research

jakość i rozszerzoną gwarancję naszych partnerów, producentów,  dystrybutorów oraz dostawców, które są potwierdzane z zarządami spółek lub właścicielami firm (dzięki temu Twoja sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan)

 

Naszych fachowców, specjalistów charakteryzuje minimum kilkuletnie doświadczenie, a zebrana dokumentacja potwierdza jakość wykonanej usługi. Dzięki gromadzonej dokumentacji przez Dział Kontroli Jakości, minimalizujemy ryzyko i obawy przed wykonawcami, którzy nie reprezentują oczekiwanej jakości oferowanych usług.

Współpracujący z nami partnerzy oferują wyspecjalizowane produkty m.in. z branży OZE, budowlanej, wykończeniowej, ubezpieczeń, motoryzacji.
Wybieramy partnerów z długoletnim doświadczeniem i rynkową renomą, których produkty są selekcjonowane w celu ich odpowiedniego dopasowana do potrzeb klienta. Dzięki temu możesz liczyć na sprawdzony produkt, gwarancję wysokiej jakości i końcowe zadowolenie z podjętej decyzji. Nie podpisujemy się pod firmami, których jedynym hasłem, jest pośpiech i brak poszanowania drugiej strony.

Twój biznes jest naszym biznesem.

Kilka słów od twórcy serwisu i geneza powstania Usługeo Portal.

Witam na Portalu Usługeo i śpieszę z odpowiedzią na fundamentalne pytanie.

Wszystko zaczęło się jeszcze przed budową własnego domu, choć to właśnie budowa przesądziła o istnieniu serwisu Usługeo. Niektóre sytuację podczas budowy zaskakiwały mnie na tyle, że czasami czułem się jak w ukrytej kamerze. Po zatrudnieniu poleconej firmy budowlanej, bardzo szybko wyłapałem nieprawidłowości w przygotowaniu, próby wprowadzania zmian w projekcie, kompletny brak profesjonalizmu. Szybko podziękowałem za współpracę, choć oczekiwałem tylko zwykłego poszanowania własnych pieniędzy i wykonania usługi zgodnie z umową. Faktem jest, iż jestem osobą dosyć szczegółową, ale to właśnie szczegóły decydują o powodzeniu każdego przedsięwzięcia i piękna uzyskanych efektów, które cieszą nasze oczy.

Wcześniejsze przymiarki z punktu widzenia przedsiębiorcy, co do stworzenia tego typu portalu były słuszne, co też potwierdziła budowa domu. Tak, ta decyzja była początkiem Portalu Usługeo, dzięki któremu, klienci mają dostęp do sprawdzonych i wyselekcjonowanych fachowców, już po kilku kliknięciach. Serwis, który stanowi wsparcie w przypadku pozyskania odpowiedniego wykonawcy w ponad 200 usługach. Niezależnie od branży i w celu otrzymania wyselekcjonowanej oferty na terenie całego kraju.

Uslugeo to portal nad którym czuwa zespół osób nadzorujących każde zlecenie, włącznie z indywidualnym opiekunem klienta. Podstawowym warunkiem budowy całego serwisu, jest niezależny, wewnętrzny system ocen wykonywanych usług. Taka koncepcja gwarantuje, ze sposób wystawiania ocen jest maksymalnie obiektywny, bez żadnych prób przekłamań przez konkurujących wykonawców. Wszystko po to, żeby uniknąć zaniżonych lub zawyżonych ocen, które często nie mają realnego przełożenia, co do możliwości wykonawców i są sztucznie wystawiane. Na naszym portalu usług, w strefie wykonawcy jest fundamentalny zapis dotyczący fachowców w każdej wykonywanej usłudze. W skrócie – Tylko poprawnie wykonana usługa jest przepustka do kolejnej współpracy. Dlatego też, stawiamy na dobre relacje z naszymi partnerami, którzy są informowani, że od każdego kolejnego zlecenia zależy to czy współpraca będzie przedłużona. Naszym wspólnym celem jest profesjonalnie wykonana usługa i zadowolenie zleceniodawcy.

Tworząc Usługeo chciałem zmienić sposób pozyskiwania fachowców oraz dokonać ewolucji i zmiany panujących trendów. Wraz z całym zespołem zapraszam do współpracy i jednocześnie dedykuje portal osobom, które doświadczyły rozczarowania i zawiodły się efektem zamawianych usług. Zapraszamy do współpracy.

 

W imieniu Grupy Usługeo ©

właściciel marki Uslugeo®

Maciej Gołębiowski