Zakup Działki Dopasowanie

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Przedstawiona usługa wykonywana jest bezpośrednio przez specjalistów Usługeo Portal.

  W skład usługi wchodzi:

  1. Profesjonalne dopasowanie działki pod określone preferencje klienta, działania prowadzone są do skutku.

  2. Audyt gruntu w kwestiach prawnych i technicznych możliwości.

  3. Wynegocjowanie ceny.

  Wynagrodzenie za kompletną usługę wynosi 29% od wynegocjowanej kwoty, plus opłata wstępna, od  2900 do 3.900zł, która stanowi wynagrodzenie za czynności z w.w. puntów 1 i 2. Przed rozpoczęciem naszych działań, pobierana jest opłata wstępna w ustalonej wysokości.

  • Skorzystaj z profesjonalnej pomocy przy zakupie działki!

  Dopasowanie podczas zakupu działki oznacza proces zapewniający, że kupowana działka lub nieruchomość jest zgodna z Twoimi potrzebami, preferencjami i przeznaczeniem. Jest to niezwykle istotne, ponieważ zakup gruntu to znacząca inwestycja, a jego przydatność może znacząco wpłynąć na Twoje obecne i przyszłe plany. Przy zakupie działki konieczne jest uwzględnienie wielu czynników, do których zaliczane są między innymi jej cel, lokalizacja, wielkość oraz kształt, topografia terenu, regulacje panujące na danym terenie, w tym zapisy w MPZP – Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, uzbrojenie działki czy kwestie środowiskowe. Uwzględniając te czynniki, można wybrać działkę, która będzie dopasowana w 100% do konkretnych wymagań!

  • Specjaliści z Usługeo dopasują najlepszą działkę dla Ciebie!

  Nasz serwis Usługeo skupia najlepszych specjalistów w dziedzinie nieruchomości, którzy wiedzą, jak doradzić klientom w doborze najlepszych działek. Jeśli nie wiesz, jakie czynniki mają najważniejsze znaczenie, potrzebujesz fachowego wsparcia, by podjąć swoją decyzję, jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, przedstawisz nam swoje wymagania w dziedzinie wyboru działki, a nasi eksperci będą mogli zająć się resztą. Na podstawie Twoich potrzeb przedstawią Ci szybko najlepsze nieruchomości, które będą dopasowane specjalnie do Ciebie. Warto pamiętać więc, że dopasowanie zakupu działki do konkretnych potrzeb i wymagań wymaga kompleksowej oceny różnych czynników, w tym lokalizacji, wielkości, dostępności, względów regulacyjnych, czynników środowiskowych i kwestii finansowych. Przeprowadzenie dokładnej analizy i zasięgnięcie profesjonalnej porady ekspertów z Usługeo może pomóc w zapewnieniu udanego i satysfakcjonującego zakupu gruntu!

  • Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej obsługi w ramach zakupu działki budowlanej, rolnej lub inwestycyjnej.
  • Skorzystaj również z innych usług związanych z zagospodarowaniem działki i budową dostępnych w naszym serwisie!
  • Zapraszamy do skorzystania z pozostałych usług na naszym serwisie.
  • Nie zapomnij także zapytać o ofertę, na niezbędne materiały budowlane do Twojej budowy!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny