Ubezpieczenia Turystyczne

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Wykup ubezpieczenie turystyczne i podróżuj bezpiecznie

Planujesz wyjazd za granicę, by zwiedzić najpiękniejsze miasta świata? A może Twoje wakacje będą polegały na przemierzaniu górskich szlaków? Wyjeżdżasz za granicę do pracy? To tylko niektóre sytuacje, gdy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Tego typu polisa jest niezbędna, by podróżować bezpiecznie. Teraz najlepsze oferty polis turystycznych możesz wyszukać razem z Usługeo!

Polisa turystyczna jest specjalnym typem ubezpieczenia, które ma na celu ochronę osób podróżujących za granicę. Polisy tego typu można wykupić indywidualnie lub grupowo – oferują je agencje turystyczne. Samodzielne wykupienie ubezpieczenia turystycznego to najlepszy wybór, by wyjechać za granicę bez ryzyka. Ubezpieczenie turystyczne pozwala na pokrycie kosztów leczenia, przylotu do kraju, zagubionego bagażu, odwołanego lotu, a także wielu innych sytuacji w zależności od jego zakresu. Dzięki niemu nie musisz ponosić samodzielnie bardzo wysokich kosztów, które mogą pojawić się na skutek nieprzewidzianych zdarzeń podczas urlopu, wyjazdu służbowego albo w trakcie pracy za granicą.

  • Najlepsze polisy turystyczne od ubezpieczycieli w Twoim regionie

Znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego nie musi być trudne. Chociaż obecnie polisy dla podróżujących ma w swojej ofercie praktycznie każdy ubezpieczyciel, Ty nie musisz już przeglądać każdej oferty po kolei. Skorzystaj z kalkulacji przygotowanej specjalnie na podstawie Twoich wymagań, między innymi miejsca, daty wyjazdu, jego celu czy zakresu ochrony. Razem z Usługeo znajdziesz ubezpieczycieli, którzy mogą zagwarantować Ci pełne bezpieczeństwo podczas wyjazdów nawet w najdalsze zakątki świata.

Dostępne w naszym serwisie usługowym oferty to zarówno propozycje towarzystw ubezpieczeniowych, jak i agentów ubezpieczeniowych, którzy porównują różne oferty polis. Nie czekaj, ale już teraz wybierz najlepsze ubezpieczenie turystyczne, z którym podróże będą jeszcze bezpieczniejsze. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników serwisu Usługeo!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny