Ubezpieczenia Turystyczne

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Wykup ubezpieczenie turystyczne i podróżuj bezpiecznie

  Planujesz wyjazd za granicę, by zwiedzić najpiękniejsze miasta świata? A może Twoje wakacje będą polegały na przemierzaniu górskich szlaków? Wyjeżdżasz za granicę do pracy? To tylko niektóre sytuacje, gdy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Tego typu polisa jest niezbędna, by podróżować bezpiecznie. Teraz najlepsze oferty polis turystycznych możesz wyszukać razem z Usługeo!

  Polisa turystyczna jest specjalnym typem ubezpieczenia, które ma na celu ochronę osób podróżujących za granicę. Polisy tego typu można wykupić indywidualnie lub grupowo – oferują je agencje turystyczne. Samodzielne wykupienie ubezpieczenia turystycznego to najlepszy wybór, by wyjechać za granicę bez ryzyka. Ubezpieczenie turystyczne pozwala na pokrycie kosztów leczenia, przylotu do kraju, zagubionego bagażu, odwołanego lotu, a także wielu innych sytuacji w zależności od jego zakresu. Dzięki niemu nie musisz ponosić samodzielnie bardzo wysokich kosztów, które mogą pojawić się na skutek nieprzewidzianych zdarzeń podczas urlopu, wyjazdu służbowego albo w trakcie pracy za granicą.

  • Najlepsze polisy turystyczne od ubezpieczycieli w Twoim regionie

  Znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego nie musi być trudne. Chociaż obecnie polisy dla podróżujących ma w swojej ofercie praktycznie każdy ubezpieczyciel, Ty nie musisz już przeglądać każdej oferty po kolei. Skorzystaj z kalkulacji przygotowanej specjalnie na podstawie Twoich wymagań, między innymi miejsca, daty wyjazdu, jego celu czy zakresu ochrony. Razem z Usługeo znajdziesz ubezpieczycieli, którzy mogą zagwarantować Ci pełne bezpieczeństwo podczas wyjazdów nawet w najdalsze zakątki świata.

  Dostępne w naszym serwisie usługowym oferty to zarówno propozycje towarzystw ubezpieczeniowych, jak i agentów ubezpieczeniowych, którzy porównują różne oferty polis. Nie czekaj, ale już teraz wybierz najlepsze ubezpieczenie turystyczne, z którym podróże będą jeszcze bezpieczniejsze. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników serwisu Usługeo!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny