Ubezpieczenia na Życie

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Znajdź ubezpieczenie na życie i ciesz się komfortem

  W dzisiejszych czasach warto myśleć o przyszłości swojej i swoich dzieci. Nigdy nie wiadomo bowiem, co szykuje nam los. Coraz więcej firm oferuje ubezpieczenia na życie, a ich klienci chętnie się na nie decydują, ponieważ chcą zapewnić swojej rodzinie stabilizację i pewność finansową na wypadek gdyby ich nagle zabrakło. Powodzeniem cieszą się również pakiety ubezpieczeń zdrowotnych, ponieważ nasz system jest bardzo niewydolny i w wielu przypadkach i tak leczymy się prywatnie. 

  Dostępne na rynku oferty ubezpieczenia na życie to często kompleksowe pakiety, które zawierają szereg różnych opcji. Najlepiej jest dostosować ubezpieczenie na życie do własnych potrzeb i trybu życia. Wiele osób ubezpiecza się dziś na przykład na wypadek trwałej niezdolności do pracy i kalectwa. Świadczenia gwarantowane przez państwo są bardzo niskie, a leczenie oznacza zawsze dodatkowe, często bardzo wysokie koszty.

  • Wszystkie oferty ubezpieczycieli dopasowane do Ciebie

  Wykupienie takiego rodzaju ubezpieczenia jest dobrym kierunkiem. Osoby solidnie stąpające po ziemi i chcące zapewnić sobie stabilizację nie zastanawiają się nad tym, ponieważ koszty ubezpieczenia na życie wcale nie są tak wysokie. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią ofertę. Dzięki naszemu serwisowi szybko i skutecznie znajdziesz właściwe ubezpieczenie na życie dla siebie i innych członków rodziny. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, a my sami zajmiemy się przeglądaniem dostępnych na rynku ofert i wskażemy Ci tylko tą, która spełnia Twoje kryteria.

  Dostępne są zarówno ubezpieczenia indywidualne, jak i grupowe, z których chętnie korzystają pracodawcy w większych firmach. Koszt składki jest wówczas znikomy, za to samo świadczenie może być wysokie. Odszkodowanie można otrzymać nawet za sam pobyt w szpitalu, jeśli przekracza on trzy dni. To od Ciebie zależy, na jaki zakres ubezpieczenia się zdecydujesz i jak wysoka będzie Twoja składka. My ze swojej strony gwarantujemy jedynie sprawdzonych i solidnych partnerów ubezpieczeniowych, którzy posiadają renomę i duże doświadczenie w branży. Nasze oferty ubezpieczycieli są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów, dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny