Ubezpieczenia na Życie

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Znajdź ubezpieczenie na życie i ciesz się komfortem

W dzisiejszych czasach warto myśleć o przyszłości swojej i swoich dzieci. Nigdy nie wiadomo bowiem, co szykuje nam los. Coraz więcej firm oferuje ubezpieczenia na życie, a ich klienci chętnie się na nie decydują, ponieważ chcą zapewnić swojej rodzinie stabilizację i pewność finansową na wypadek gdyby ich nagle zabrakło. Powodzeniem cieszą się również pakiety ubezpieczeń zdrowotnych, ponieważ nasz system jest bardzo niewydolny i w wielu przypadkach i tak leczymy się prywatnie. 

Dostępne na rynku oferty ubezpieczenia na życie to często kompleksowe pakiety, które zawierają szereg różnych opcji. Najlepiej jest dostosować ubezpieczenie na życie do własnych potrzeb i trybu życia. Wiele osób ubezpiecza się dziś na przykład na wypadek trwałej niezdolności do pracy i kalectwa. Świadczenia gwarantowane przez państwo są bardzo niskie, a leczenie oznacza zawsze dodatkowe, często bardzo wysokie koszty.

  • Wszystkie oferty ubezpieczycieli dopasowane do Ciebie

Wykupienie takiego rodzaju ubezpieczenia jest dobrym kierunkiem. Osoby solidnie stąpające po ziemi i chcące zapewnić sobie stabilizację nie zastanawiają się nad tym, ponieważ koszty ubezpieczenia na życie wcale nie są tak wysokie. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią ofertę. Dzięki naszemu serwisowi szybko i skutecznie znajdziesz właściwe ubezpieczenie na życie dla siebie i innych członków rodziny. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, a my sami zajmiemy się przeglądaniem dostępnych na rynku ofert i wskażemy Ci tylko tą, która spełnia Twoje kryteria.

Dostępne są zarówno ubezpieczenia indywidualne, jak i grupowe, z których chętnie korzystają pracodawcy w większych firmach. Koszt składki jest wówczas znikomy, za to samo świadczenie może być wysokie. Odszkodowanie można otrzymać nawet za sam pobyt w szpitalu, jeśli przekracza on trzy dni. To od Ciebie zależy, na jaki zakres ubezpieczenia się zdecydujesz i jak wysoka będzie Twoja składka. My ze swojej strony gwarantujemy jedynie sprawdzonych i solidnych partnerów ubezpieczeniowych, którzy posiadają renomę i duże doświadczenie w branży. Nasze oferty ubezpieczycieli są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów, dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk