Ubezpieczenia Firm

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Wybierz najlepsze ubezpieczenie dla firmy i korzystaj z pełnej ochrony

Chcesz ubezpieczyć swoją firmę? To dobry wybór, biorąc pod uwagę fakt, że polisa będzie bardzo pomocna w najmniej oczekiwanych momentach. Szeroka gama ofert ubezpieczeniowych dla firm, które znajdziesz wspólnie z naszym serwisem Usługeo, pozwoli Ci na wybranie takiej propozycji, która będzie indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb i pomoże Ci w ochronie każdego składnika firmowego majątku.

Ubezpieczenia firm to szeroka paleta ofert ubezpieczeniowych, które przeznaczone są dla klientów biznesowych. W ich skład wchodzą między innymi: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia majątku, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia maszyn i urządzeń, ubezpieczenia NNW, a ponadto ubezpieczenia dedykowane dla konkretnych branż, które zobowiązane są do wykupienia właściwych polis ubezpieczeniowych, między innymi polisy OC z tytułu prowadzonej działalności oraz OC z tytułu wykonywania zawodu.

  • Ubezpieczenia firm dopasowane specjalnie do Twoich wymagań

Znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia firmowego ma bardzo duże znaczenie, ponieważ tylko wtedy, gdy będzie ono odpowiednio dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa, będzie mogło zagwarantować mu najlepszą ochronę. Niezależnie od tego, czy chcesz wykupić tylko jeden rodzaj polisy czy też poszukujesz pełnego zestawu ubezpieczeń, które zapewnią Twojej firmie szeroką gamę ochrony, razem z naszym serwisem internetowym Usługeo możesz już teraz otrzymać najlepsze oferty dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb.

Usługeo to najlepszy wybór dla tych przedsiębiorców, którzy nie wiedzą, jakie ubezpieczenie wybrać. W naszym serwisie możesz już teraz znaleźć oferty wielu ubezpieczycieli oraz agentów ubezpieczeniowych, którzy działają w całym kraju. To właśnie oni mogą zaproponować Twojej firmie korzystne polisy ubezpieczeniowe, by zagwarantować Ci maksymalną ochronę w najmniej oczekiwanych momentach. Zobacz już teraz, jaka polisa dla firm jest najlepsza dla Twojej działalności i podpisz najkorzystniejszą umowę!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny