Twój Lekarz

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

99 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Poznaj najlepsze oferty lekarzy ze swojego regionu i znajdź odpowiedniego specjalistę

Zdrowie jest niezwykle ważne dla nas wszystkich. Kiedy jego brakuje, wszystkie inne problemy i troski schodzą nagle na dalszy plan. Lekarze specjaliści nie są dziś niestety tak łatwo dostępni, jak byśmy tego chcieli. Często w kolejce do jednego z nich trzeba czekać nawet latami, a nie każdy ma tyle czasu. Warto wziąć sprawy w swoje ręce i szukać lekarza o doskonałej opinii, który jest polecany przez innych i może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Tylko specjalista patrzący w holistyczny sposób na człowieka jest w stanie pomóc w pełni i zaproponować odpowiednią drogę leczenia. Niezależnie od posiadanej specjalizacji lekarz powinien bowiem słuchać pacjenta i zwracać uwagę na jego ogólny stan, także psychiczny, aby móc dopasować terapię skuteczną i w pełni bezpieczną.

Twój lekarz dostępny wtedy, kiedy jest potrzebny

Jeśli chcesz uniknąć oczekiwania w długiej kolejce do wybranego lekarza, nie szukaj go samodzielnie. W sieci znajdziesz rozmaite oferty lekarzy, ale nie każdy to osoba zaufana i pewna. Zdaj się na wygodną pomoc naszego serwisu, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszego lekarza w okolicy, który będzie gotowy zająć się Tobą i Twoim zdrowiem. Z nami znajdziesz też lekarza pierwszego kontaktu, do którego możesz się zapisać i który pomoże Ci zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował. Dysponujemy ofertami wielu przychodni, szpitali i prywatnych lekarzy, którzy swoje usługi kierują do różnych pacjentów. Możesz liczyć na oferty lekarzy w ramach prywatnej praktyki oraz refundowane.

Twój lekarz w ofercie Usługeo

Nasz serwis skupia tylko sprawdzonych i dobrych lekarzy, którzy cieszą się nieposzlakowaną opinią. Każdy z nich posiada odpowiednie specjalizacje i może pochwalić się wieloma ukończonymi kursami i szkoleniami, co poświadczają dyplomy. Wypełnij krótki formularz zamówienia usługi i podaj nam swoją lokalizację. W ten sposób ograniczymy poszukiwania jedynie do osób prowadzących praktykę w Twoim regionie. Jeśli napiszesz nam dodatkowo, czego oczekujesz od lekarza, postaramy się prezentowane oferty jak najlepiej dopasować do twoich indywidualnych oczekiwań. Zapraszamy do nas!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny