Sprzedaż Lokali Użytkowych

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Wybrane specjalnie dla Ciebie lokale użytkowe na sprzedaż

Poszukujesz lokalu użytkowego w wybranej lokalizacji, o konkretnym metrażu i zastosowaniu? Zależy Ci na oszczędności czasu i pieniędzy? Skorzystaj z możliwości zamówienia usługi w naszym serwisie! Na Usługeo wybierzemy lokale użytkowe na sprzedaż z tysięcy dostępnych na rynku ofert i przedstawimy Ci te, które spełnią żądane przez Ciebie kryteria.

Wiele zależy od tego, jakie ma być przeznaczenie lokalu. Na rynkach pierwotnym i wtórnym pojawiają się lokale użytkowe dostępne właściwie od ręki. Zdecyduj, czy chcesz kupić lokal całkiem nowy, wprost od dewelopera, czy wolisz skusić się na taki z drugiej ręki, w nieco niższej cenie. Być może uda Ci się znaleźć lokal, którego nawet nie będziesz musiał dostosowywać do potrzeb swojej firmy i świadczenia własnych usług. Niezależnie od tego, jaki lokal użytkowy na sprzedaż Cię interesuje, na pewno znajdziesz tu odpowiednią ofertę. Wśród ogłoszeń można liczyć na lokale dostosowane do potrzeb sklepów spożywczych, butików, restauracji, banków, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i wielu innych. Są to nieruchomości znajdujące się w różnym stanie, dzięki czemu zyskujesz jeszcze więcej opcji do wyboru.

  • Sprzedaż lokali użytkowych w wybranej okolicy

Zwykle przy wyborze takiej nieruchomości kluczowe znaczenie ma lokalizacja. Od niej zależy zasięg usług oraz zainteresowanie wielu klientów. Masz możliwość wyboru niewielkich lokali umiejscowionych na przykład na parterach bloków mieszkalnych, ale również dużych powierzchni, na przykład w galeriach handlowych. Wszystkie lokale użytkowe na sprzedaż, które zaproponuje Ci ekspert z Usługeo to oferty pewne, pochodzące od sprawdzonych osób lub firm.

Obsługujemy również dużych Klientów. Poszukując sieci lokali w różnych miejscach, również możesz się do nas zgłosić. Zyskasz dostęp do najlepszych ofert sprzedaży takich lokali na rynku nieruchomości i oszczędzisz sporo czasu. Następnie sam skontaktujesz się z osobą lub firmą oferującą sprzedaż lokalu użytkowego i ustalisz dogodne warunki umowy. Jeśli wybierzesz lokal użytkowy w odpowiedniej lokalizacji, bez trudu sprzedasz go później lub wynajmiesz innej osobie ze sporym zyskiem.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny