Poznaj Mistrza ”Gorilla”

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Wybierz pomoc prawdziwego Mistrza w swoim projekcie

  „Poznaj Mistrza” Tomasz „Gorilla” Drwal

  Usługa „Poznaj Mistrza” oferowana za pośrednictwem serwisu Usługeo została udostępniona po to, aby ułatwiać spotkania z najlepszymi w swojej dziedzinie. Za jej pomocą można również otrzymać niezwykłą szansę, aby spotkać się z zawodnikami MMA. Z myślą o fanach sportów walki, ale również o klientach biznesowych, którzy chcą skorzystać z ich pomocy przy promocji swoich projektów, powstała usługa „Poznaj Mistrza” Tomasz „Gorilla” Drwal, która daje niezwykłą szansę na poznanie na żywo tego utytułowanego zawodnika!

  Tomasz Drwal jest zawodnikiem MMA występującym w wadze średniej i wadze półciężkiej. Obecnie ma własną szkołę Szkoła Walki Drwala. Jest uznawany za prekursora MMA w Polsce i przedstawiany jest jako najbardziej analityczny doświadczony zawodnik i trener MMA. Występował w najlepszej organizacji świata UFC oraz w KSW. Obecnie, po kilkuletniej przerwie, znów uczestniczy w walkach KSW. Oferuje również swoje usługi w formule „Poznaj Mistrza”, dzięki której każdy ma szansę na osobiste spotkanie się z nim i skorzystanie z jego wsparcia.

  Zamów usługę „Poznaj Mistrza” Tomasz „Gorilla” Drwal przez serwis Usługeo

  Usługa „Poznaj Mistrza” Tomasz „Gorilla” Drwal jest dedykowana dla klientów biznesowych i indywidualnych. Można skorzystać z niej między innymi podczas akcji promocyjnych, otwarć obiektów, wydarzeń rocznicowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, festiwali, pikników. Tomasz „Gorilla” Drwal może wówczas podzielić się swoimi doświadczeniami i udzielić praktycznych porad, między innymi w zakresie sztuk walki, treningów, odżywiania się, ale również wytrwałości w dążeniu do celu.

  Z usługi „Poznaj Mistrza” Tomasz „Gorilla” Drwal oraz z innymi specjalistami w swojej dziedzinie można skorzystać już teraz za pośrednictwem serwisu internetowego Usługeo. Aby zamówić spotkanie z mistrzem, po prostu wypełnij formularz znajdujący się na stronie internetowej Usługeo, wskazując w nim swoje wymagania, a my będziemy mogli zająć się resztą i umówić Cię z mistrzem. Zamów usługę „Poznaj Mistrza” Tomasz „Gorilla” Drwal i spotkaj mistrza na żywo!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny