Poznaj Mistrza „Rutek”

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Wybierz pomoc prawdziwego Mistrza w swoim projekcie

  „Poznaj Mistrza” Daniel „Rutek” Rutkowski

  Daniel „Rutek” Rutkowski to polski mistrz sztuk walki, który jest gotowy do zwalczenia w każdym Twoim projekcie! Za pośrednictwem serwisu Usługeo masz wyjątkową okazję do tego, aby umówić się na spotkanie z „Rutkiem” i skorzystać z jego pomocy w działaniach promocyjnych swojej firmy!

  Swoją karierę Daniel „Rutek” Rutkowski rozpoczął od udziału w mistrzostwach Polski w zapasach, aby potem rozpocząć walki w MMA. Teraz swoje usługi oferuje on każdemu, kto chciałby skorzystać z jego wsparcia podczas realizacji różnych projektów, między innymi w trakcie ważnych eventów jak akcje promocyjne, festiwale, konferencje, szkolenia, otwarcia czy jubileusze. Z usługi „Poznaj Mistrza” można skorzystać zawsze, gdy konieczne jest uzyskanie jeszcze większej efektywności reklamowej – zainteresowanie klientów, zwiększenie zasięgów, podniesienie rangi wydarzenia, a także dla budowy pozytywnego wizerunku. Również spotkanie z Mistrzem może być niezwykłym podarunkiem dla osób, które zainteresowane są sztukami walki i MMA, na przykład z okazji urodzin.

  Skorzystaj z usługi „Poznaj Mistrza” Daniel „Rutek” Rutkowski dzięki serwisowi Usługeo

  Usługa „Poznaj Mistrza” Daniel „Rutek” Rutkowski to kompleksowa pomoc Mistrza w wielu sytuacjach – mentalne wsparcie, podpowiedzi związane z treningami, porady dotyczące rozwoju osobistego. Dzięki swojej szerokiej wiedzy oraz doświadczeniu Daniel „Rutek” Rutkowski może sprawdzić się w wielu przypadkach, gdy firma potrzebuje pomocy profesjonalisty w swojej dziedzinie.

  Teraz z usługi „Poznaj Mistrza” Daniel „Rutek” Rutkowski możesz skorzystać za pośrednictwem serwisu internetowego Usługeo. Razem z nami możesz umówić się na jednorazowe spotkanie z Mistrzem albo zdecydować się na organizację cyklu wydarzeń, podczas którego będzie można otrzymać jego wsparcie. Wystarczy tylko wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, aby otrzymać indywidualną ofertę. Skorzystaj z tej niezwykłej okazji i zamów spotkanie z Mistrzem!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny