Poznaj Mistrza ”Złoty”

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Wsparcie od prawdziwego Mistrza w dowolnym projekcie

  „Poznaj Mistrza” Albert „Zloty” Odzimkowski

  Skorzystaj z profesjonalnej pomocy Mistrza
  Chcesz urządzić ważny event firmowy i przyciągnąć na niego wielu uczestników? A może chcesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie, która jest fanem sportów walki? Usługa „Poznaj Mistrza”, która dostępna jest za pośrednictwem serwisu Usługeo, to najlepszy wybór dla każdego, kto chciałby skorzystać z pomocy profesjonalistów w swojej dziedzinie!

  Albert „Zloty” Odzimkowski zaczynał w RKT Radom, był zawodnikiem FEN i obecnie KSW. To wielokrotnie utytułowany sportowiec, który udowodnił, że wyróżnia się wytrwałością w dążeniu do celu. Jego pomoc dostępna w ramach usługi „Poznaj Mistrza” to wyjątkowa propozycja dla każdego, kto chciałby poznać go osobiście. „Złoty” służy swoim klientom kompleksowym wsparciem, między innymi związanym ze sztukami walki, fitnessem, treningami, a także może pomóc w promocji biznesu, by przyciągnąć do niego nowych klientów.

  Zamów usługę „Poznaj Mistrza” Albert „Zloty” Odzimkowski razem z Usługeo!

  „Poznaj Mistrza” to usługa dedykowana dla każdego, kto chciałby skorzystać z wyjątkowej okazji, by spotkać się z różnymi specjalistami w swojej branży, w tym między innymi z zawodnikami MMA i pasjonatami sztuk walki. Ich obecność może być nieocenionym wsparciem w trakcie wielu eventów, na przykład na otwarcia obiektów, akcje promocyjne, pikniki i festyny, dni otwarte, konferencje, szkolenia. Również zamówienie spotkania z mistrzem może być doskonałym pomysłem na różne prywatne okoliczności, na przykład jako prezent urodzinowy.

  Wybierając usługę „Poznaj Mistrza” Albert „Zloty” Odzimkowski, możesz uzgodnić wszystkie szczegóły związane ze spotkaniem z mistrzem, między innymi miejsce jego organizacji, czas trwania, przeznaczenie czy grupę docelową. Spotkanie może mieć charakter jednostkowy lub też stanowić cykl wydarzeń, podczas których uczestnicy będą mieli niezwykła okazję do tego, aby spotkać się z mistrzem. Skorzystaj już teraz z usługi „Poznaj Mistrza” Albert „Zloty” Odzimkowski za pośrednictwem naszego serwisu internetowego Usługeo!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny