Pompy Ciepła

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Wybierz nowoczesną metodę ogrzewania i zainwestuj w pompę ciepła

Szukasz nowoczesnego, ekologicznego i wydajnego sposobu na ogrzewanie domu albo innego budynku? Sprawdź pompy ciepła, które bazują na niekonwencjonalnych, odnawialnych źródłach energii. Poznaj ekspertów zajmujących się przygotowywaniem instalacji z pompami ciepła w swojej okolicy – znajdziemy ich już teraz. Nasz serwis Usługeo gromadzi w jednym miejscu najlepsze oferty z całego kraju!

Pompa ciepła to urządzenie, które potrafi pobierać energię cieplną z powietrza, gruntu albo wody, a następnie przekazuje ją do instalacji centralnego ogrzewania. To metoda ogrzewania, która nie wymaga standardowych źródeł ciepła, na przykład węgla albo gazu. Do pracy pompy ciepła wymagają energii elektrycznej. Dodatkowo, za pomocą pompy można również podgrzewać wodę użytkową oraz chłodzić pomieszczenia podczas upalnych dni. Inwestycja w pompę ciepła to przyszłościowa decyzja – razem z nią można cieszyć się efektywnym, bezobsługowym sprzętem grzewczym, który z roku na rok przynosi coraz więcej oszczędności.

  • Zamontuj pompę ciepła z najlepszymi specjalistami w swoim regionie

Aby instalacja pompy ciepła zapewniła maksymalną efektywność działania i mogła z powodzeniem służyć do ogrzewania budynku oraz do innych celów, warto zdecydować się na współpracę ze sprawdzoną firmą w branży. Obecnie w Polsce działa coraz więcej specjalistów w dziedzinie pomp ciepła, którzy mogą zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę. Polega ona między innymi na wykonaniu niezbędnych badań, na dobraniu właściwego typu pompy ciepła oraz jej konfiguracji, a także na wykonaniu instalacji i następnie na obsłudze serwisowej.

Gdy chcesz, aby pompa ciepła zastała zamontowana w Twoim domu jednorodzinnym lub w innym budynku, wypełnij krótki formularz na naszej stronie, a my dobierzemy dla Ciebie sprawdzoną firmę w regionie, która zajmuje się montażem pomp ciepła. Postaw na nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne źródła energii!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny