Polisa Auto OC

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Uczciwa polisa OC – niezbędna każdemu kierowcy

Każdy kierowca poruszający się samochodem osobowym, motocyklem, czy innym pojazdem mechanicznym musi posiadać ważną, opłaconą polisę od odpowiedzialności cywilnej. Polisa OC jest dokumentem obowiązkowym, a jej brak oznacza mandat i karę grzywny. W razie jakiejkolwiek kolizji, czy poważniejszego wypadku sprawca posiadający ubezpieczenie OC ma pewność, że firma ubezpieczeniowa pokryje koszty naprawy drugiego samochodu. Sam sprawca niestety nie ma możliwości skorzystania z niej. Dlatego wielu ubezpieczycieli OC sprzedaje w pakiecie z autocasco. Wówczas można liczyć na dogodne warunki i nieco niższą cenę takiego pakietu.

W sieci można znaleźć różne oferty polis auto OC, a wybór potrafi przyprawić o zawrót głowy. Każdy z ubezpieczycieli stosuje swoje własne metody oceny kierowcy i może zaproponować mu nieco inne warunki. Zwykle pod uwagę brana jest bezwypadkowa jazda, wiek, czas posiadania prawa jazdy, czy rodzaj samochodu, którym porusza się kierowca. Tak naprawdę bowiem to samochód jest ubezpieczany, a z polisy OC może skorzystać każdy kierowca, który będzie się nim poruszał w okresie ważności. Od jakiegoś czasu nie ma nawet obowiązku posiadania przy sobie dokumentu, który potwierdza opłacenie składek.

  • Korzystne ubezpieczenie OC w solidnej firmie

Jeśli szukasz dobrej oferty polis OC od sprawdzonej firmy, która funkcjonuje na rynku od lat i zaproponuje Ci najkorzystniejsze warunki cenowe, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych ekspertów Usługeo. Napisz nam dokładnie, na jakim rodzaju ubezpieczenia Twojego auta Ci zależy i w jaki sposób korzystasz ze swojego samochodu. Z pewnością znajdziemy najtrafniejsze oferty zarówno dla osób prywatnych, jak i kierowców zawodowych i dużych firm. 

Dobra polisa auto OC to pewność i spokój, jak również gwarancja, że w razie sytuacji losowej lub nieszczęśliwego wypadku kierowca nie będzie musiał z własnej kieszeni pokrywać kosztów ewentualnej naprawy drugiego samochodu. Stłuczki i nieoczekiwane awarie zdarzają się każdemu, nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy i nigdy nie można się ich spodziewać. Skorzystaj z naszej pomocy już dziś i znajdź najlepsze ubezpieczenie samochodu już dziś.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny