Polisa Auto OC

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Uczciwa polisa OC – niezbędna każdemu kierowcy

  Każdy kierowca poruszający się samochodem osobowym, motocyklem, czy innym pojazdem mechanicznym musi posiadać ważną, opłaconą polisę od odpowiedzialności cywilnej. Polisa OC jest dokumentem obowiązkowym, a jej brak oznacza mandat i karę grzywny. W razie jakiejkolwiek kolizji, czy poważniejszego wypadku sprawca posiadający ubezpieczenie OC ma pewność, że firma ubezpieczeniowa pokryje koszty naprawy drugiego samochodu. Sam sprawca niestety nie ma możliwości skorzystania z niej. Dlatego wielu ubezpieczycieli OC sprzedaje w pakiecie z autocasco. Wówczas można liczyć na dogodne warunki i nieco niższą cenę takiego pakietu.

  W sieci można znaleźć różne oferty polis auto OC, a wybór potrafi przyprawić o zawrót głowy. Każdy z ubezpieczycieli stosuje swoje własne metody oceny kierowcy i może zaproponować mu nieco inne warunki. Zwykle pod uwagę brana jest bezwypadkowa jazda, wiek, czas posiadania prawa jazdy, czy rodzaj samochodu, którym porusza się kierowca. Tak naprawdę bowiem to samochód jest ubezpieczany, a z polisy OC może skorzystać każdy kierowca, który będzie się nim poruszał w okresie ważności. Od jakiegoś czasu nie ma nawet obowiązku posiadania przy sobie dokumentu, który potwierdza opłacenie składek.

  • Korzystne ubezpieczenie OC w solidnej firmie

  Jeśli szukasz dobrej oferty polis OC od sprawdzonej firmy, która funkcjonuje na rynku od lat i zaproponuje Ci najkorzystniejsze warunki cenowe, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych ekspertów Usługeo. Napisz nam dokładnie, na jakim rodzaju ubezpieczenia Twojego auta Ci zależy i w jaki sposób korzystasz ze swojego samochodu. Z pewnością znajdziemy najtrafniejsze oferty zarówno dla osób prywatnych, jak i kierowców zawodowych i dużych firm. 

  Dobra polisa auto OC to pewność i spokój, jak również gwarancja, że w razie sytuacji losowej lub nieszczęśliwego wypadku kierowca nie będzie musiał z własnej kieszeni pokrywać kosztów ewentualnej naprawy drugiego samochodu. Stłuczki i nieoczekiwane awarie zdarzają się każdemu, nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy i nigdy nie można się ich spodziewać. Skorzystaj z naszej pomocy już dziś i znajdź najlepsze ubezpieczenie samochodu już dziś.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny