Nowe Auta

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Znajdź oferty nowych aut, które spełnią wszystkie Twoje wymagania w naszym serwisie

Szukasz nowego samochodu i zależy Ci na konkretnym modelu? Nie chcesz tracić swojego czasu na przeglądanie ofert producentów i dealerów ze swojej okolicy? Dzięki Usługeo możesz mieć dostęp do najlepszych i najbardziej aktualnych ofert sprzedaży w swoim regionie. Nowe auta oferowane są najczęściej w salonach dealerskich, ale można je kupić również na inne sposoby. Zamów u nas usługę, a my pokażemy Ci, jakie nowe samochody masz możliwość zakupić obecnie. Jeśli zależy Ci na konkretnej lokalizacji i nie chcesz jechać po nowy nabytek do innego miasta, podaj nam swoją lokalizację, a serwis ograniczy oferty do tych spełniających zadane kryteria.

Najkorzystniejsze oferty nowych aut od sprawdzonych dealerów i firm

Kupując samochód musisz mieć pewność, że pochodzi z dobrego źródła, faktycznie nie był użytkowany, a producent gwarantuje jego sprawność. Tylko dobry sprzedawca zapewni Ci wszystkie te opcje, a jednocześnie będzie mógł zagwarantować korzystną ofertę cenową. Niekiedy rocznik danego modelu jest wyprzedawany w niższych cenach, ponieważ producent szykuje się, aby szturmem wprowadzić kolejny pojazd na początku roku. Zyskaj najkorzystniejszą cenę i miej pewność, że wybierasz model o odpowiednim wyposażeniu. Dzisiejsze nowe auta to prawdziwe perełki, które spełniają wymagania nawet bardzo konkretnych użytkowników, którzy wiedzą dokładnie czego chcą.

Nowe samochody z Twojej okolicy

Usługeo szybko i wygodnie wskaże Ci najnowsze modele samochodów dostępnych w Twoim regionie. W ten sposób zaoszczędzisz wiele czasu i zachodu, ponieważ swój nowy nabytek odbierzesz z bliskiej lokalizacji. Będziesz miał również możliwość przyjrzenia się mu dokładnie przed podjęciem decyzji lub wykonania jazdy próbnej. Nie wahaj się więc i zamów usługę nowe auta w naszym serwisie, a my postaramy się skontaktować Cię ze sprawdzonym i zaufanym sprzedawcom w Twoim mieście.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny