Marketing

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Najlepsze agencje reklamowe zadbają o marketing Twojej firmy

Marketing to bardzo szeroka dziedzina, która obejmuje różnego rodzaju obszary skoncentrowane na reklamie. Optymalnie zaprojektowane i realizowane kampanie marketingowe mogą pomóc w wypromowaniu każdego biznesu czy wydarzenia – także bez konieczności przeznaczania na ten cel wysokiej sumy. Tu ważna jest kreatywność, indywidualne podejście, a także podążanie za sprawdzonymi trendami. Właśnie dlatego wybór odpowiednich specjalistów w tej dziedzinie jest tak ważny. Gdy chcesz mieć pewność, że marketingiem Twojej firmy zajmą się eksperci, w Usługeo możesz znaleźć ich od razu!

W marketingu wyróżnia się różne obszary. Najczęściej dzielony jest on pod kątem mediów, których dotyczy. Wyróżnia się zatem marketing internetowy, czyli odbywający się w sieci, marketing telewizyjny, radiowy, prasowy, outdoor marketing, czyli marketing zewnętrzny, marketing mobilny na telefony komórkowe, a nawet marketing sensoryczny oddziałujący na zmysły jak słuch czy węch. Poprzez wykorzystanie odpowiednich instrumentów marketingowych oraz strategii marketingowych przedsiębiorstwo może wtedy osiągać założone cele, na przykład przyciągnięcie nowych klientów, zachęcenie ich do dokonania zakupu, budowę pozytywnego wizerunku.

Profesjonalny marketing – wybierz najlepszych specjalistów w swoim regionie

Jeżeli także chcesz zainwestować w marketing swojej firmy, warto skontaktować się ze specjalistami w tej dziedzinie, którzy będą mogli wtedy zaoferować najlepszą obsługę. Przekrojowe usługi w tym zakresie oferuje agencja marketingowa – firma specjalizująca się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z marketingiem.

Agencja marketingowa może koncentrować się na konkretnych obszarach marketingu, na przykład może działać jako agencja interaktywna czy agencja SEO, dom mediowy, agencja skupiona na usługach projektowania graficznego, wykonująca gadżety reklamowe czy też świadcząca usługi badawcze i analityczne. Jeżeli chcesz zlecić usługi marketingowe najlepszym specjalistom w swojej dziedzinie, znajdziesz ich już teraz w Usługeo!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny