Leasing Urządzeń

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Zdecyduj się na leasingowanie urządzeń biurowych i oszczędzaj

  Sprzęt biurowy i urządzenia tego typu bardzo szybko tracą na swojej wartości. Niekiedy wystarczy kilka miesięcy, aby nie opłacało się ich sprzedawać. Pracodawcy coraz częściej decydują się na leasing urządzeń, ponieważ wolą wymieniać je dość często dla swoich pracowników i usprawniać ich pracę, a jednocześnie nie chcą ponosić wysokich kosztów. Biorąc sprzęt w leasing muszą opłacać co miesiąc niewielkie raty, a po okresie leasingowania mają możliwość zakupu urządzeń po preferencyjnej cenie.

  Leasing urządzeń biurowych to powszechne zachowanie w dużych korporacjach i firmach. Z takiej opcji bez trudu skorzysta również osoba, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i jednocześnie będzie miała możliwość wliczenia opłaty leasingowej w koszty prowadzenia takiej działalności. Ważne jest jedynie to, aby sprzęt naprawiać i aktualizować w miejscach autoryzowanych, ponieważ tego wymaga umowa. W leasing brane są najczęściej komputery i monitory, ale mogą być to również laptopy, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, czy faksy. To od leasingobiorcy zależy, na co się zdecyduje i w jakich ilościach. On również decydując się na leasingowanie urządzeń ma wpływ na wybór marki i modelu i ich wieku.

  • Korzystny cenowo leasing urządzeń niezbędnych w biurze

  Bez odpowiednich urządzeń żadne biuro nie jest w stanie funkcjonować. Najlepiej jeśli są to sprzęty nowoczesne, kompatybilne z oprogramowaniem i w pełni bezpieczne. Firmy oferujące leasing urządzeń przedstawiają dziś niezwykle korzystne oferty cenowe dla swoich klientów. Warto zapoznać się z kilkoma różnymi opcjami, aby wybrać tę najlepszą dla siebie i swojej firmy. Poszukując dobrego leasingu na urządzenia, najlepiej skorzystać z naszego wsparcia. Usługeo to bowiem serwis skupiający rzetelnych i zaufanych usługodawców z całego kraju.

  Zamów u nas usługę leasing urządzeń i napisz dokładnie, czego poszukujesz i jakie masz wymagania wobec urządzeń i samej umowy. Wskaż również swoją lokalizację, abyśmy mogli ograniczyć oferty do tych pochodzących z firm lokalnych. My w Usługeo bardzo cenimy czas naszych Klientów i staramy się zaproponować zawsze usługi dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Ponieważ współpracujemy na co dzień z najlepszymi, możesz być pewien wysokiej jakości naszych usług. Zapraszamy!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny