Leasing Urządzeń

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Zdecyduj się na leasingowanie urządzeń biurowych i oszczędzaj

Sprzęt biurowy i urządzenia tego typu bardzo szybko tracą na swojej wartości. Niekiedy wystarczy kilka miesięcy, aby nie opłacało się ich sprzedawać. Pracodawcy coraz częściej decydują się na leasing urządzeń, ponieważ wolą wymieniać je dość często dla swoich pracowników i usprawniać ich pracę, a jednocześnie nie chcą ponosić wysokich kosztów. Biorąc sprzęt w leasing muszą opłacać co miesiąc niewielkie raty, a po okresie leasingowania mają możliwość zakupu urządzeń po preferencyjnej cenie.

Leasing urządzeń biurowych to powszechne zachowanie w dużych korporacjach i firmach. Z takiej opcji bez trudu skorzysta również osoba, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i jednocześnie będzie miała możliwość wliczenia opłaty leasingowej w koszty prowadzenia takiej działalności. Ważne jest jedynie to, aby sprzęt naprawiać i aktualizować w miejscach autoryzowanych, ponieważ tego wymaga umowa. W leasing brane są najczęściej komputery i monitory, ale mogą być to również laptopy, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, czy faksy. To od leasingobiorcy zależy, na co się zdecyduje i w jakich ilościach. On również decydując się na leasingowanie urządzeń ma wpływ na wybór marki i modelu i ich wieku.

  • Korzystny cenowo leasing urządzeń niezbędnych w biurze

Bez odpowiednich urządzeń żadne biuro nie jest w stanie funkcjonować. Najlepiej jeśli są to sprzęty nowoczesne, kompatybilne z oprogramowaniem i w pełni bezpieczne. Firmy oferujące leasing urządzeń przedstawiają dziś niezwykle korzystne oferty cenowe dla swoich klientów. Warto zapoznać się z kilkoma różnymi opcjami, aby wybrać tę najlepszą dla siebie i swojej firmy. Poszukując dobrego leasingu na urządzenia, najlepiej skorzystać z naszego wsparcia. Usługeo to bowiem serwis skupiający rzetelnych i zaufanych usługodawców z całego kraju.

Zamów u nas usługę leasing urządzeń i napisz dokładnie, czego poszukujesz i jakie masz wymagania wobec urządzeń i samej umowy. Wskaż również swoją lokalizację, abyśmy mogli ograniczyć oferty do tych pochodzących z firm lokalnych. My w Usługeo bardzo cenimy czas naszych Klientów i staramy się zaproponować zawsze usługi dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Ponieważ współpracujemy na co dzień z najlepszymi, możesz być pewien wysokiej jakości naszych usług. Zapraszamy!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk