Kredyt Ratalny

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Poznaj najkorzystniejsze oferty kredytów ratalnych dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb

Banki bardzo chętnie udzielają kredytów osobom posiadającym zdolność i dobrą historię kredytową. Obecnie również osoby o niezbyt dobrej sytuacji finansowej mają możliwość uzyskania kredytu, jednak nie ma tu mowy o kwotach wysokich. Wyjątek może stanowić kredyt konsolidacyjny, pozwalający spłacić pozostałe zobowiązania. Wiele osób wybiera kredyty ratalne, ponieważ udziela się ich na dość korzystnych warunkach, a jednocześnie spłaca w wygodnych ratach.

Trzeba przyznać, że kredyt ratalny to faktycznie sprawdzona i pewna opcja. Banki to instytucje finansowe, które zobowiązane są do działania na zasadzie obowiązujących przepisów. Najczęściej oferują też korzystniejsze oprocentowanie, niż instytucje pozabankowe. Obecnie ilość formalności, jakich należy dopełnić, aby otrzymać wymarzony kredyt ratalny na dowolny cel jest coraz bardziej ograniczona. Coraz częściej duże banki na proponują możliwość uzyskania niewielkiej kwoty okazując jedynie dowód osobisty. Nie ma konieczności dostarczania na przykład zaświadczenia od pracodawcy.

  • Różne oferty kredytów ratalnych

Jeszcze do niedawna taki kredyt można było otrzymać jedynie odwiedzając placówkę wybranego banku. Dzisiaj często wystarczy aplikacja mobilna połączona z rachunkiem osobistym. Jeśli bank jest w stanie samodzielnie ocenić obroty swojego klienta na koncie, wówczas udzieli kredytu w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Najwygodniejsze jest to, że klient sam wybiera ilość rat oraz ich wysokość i ma realny wpływ na koszty, które poniesie.

Jeśli interesują Cię kredyty ratalne konsumenckie, samochodowe, hipoteczne, czy też konsolidacyjne, zaufaj naszym ekspertom i znajdź najlepszą ofertę na Usługeo. Nasz serwis podejmuje współpracę z zaufanymi partnerami, którzy cieszą się zaufaniem innych klientów i mogą pochwalić doskonałą opinią. Dzięki zamówieniu usługi u nas oszczędzisz sporo czasu, ponieważ znajdziemy odpowiednie opcje dla Ciebie, a odrzucimy oferty kredytów oraz doradców kredytowych, którzy nie spełniają Twoich oczekiwań. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy już dziś. Jesteśmy pewni, że dzięki nam znajdziesz najkorzystniejszą ofertę kredytową na rynku.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk