Karta Kredytowa

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Wybierz kartę kredytową, która będzie elastyczna i niedroga

Wiele osób robi dziś zakupy na kredyt. Większość z nas miała okazję zaciągać w banku różnego rodzaju zobowiązania na różne cele. Karta kredytowa to produkt oferowany większości klientów, którzy wykazują się płynnością finansową na swoich rachunkach. Wystarczy, że bank zauważy, iż klient co miesiąc otrzymuje wynagrodzenie i korzysta z niego, spłacając rachunki i robiąc zakupy, aby zaproponował mu kartę kredytową z limitem kilku tysięcy złotych.

Karty kredytowe mogą oczywiście posiadać znacznie wyższe limity, jednak takie są już starannie wybierane przez klientów i dopasowywane do ich potrzeb. Niezależnie od tego, jaka kwota Cię interesuje, masz możliwość zapoznania się z różnymi ofertami rozmaitych banków, aby dopasować rozwiązanie optymalne dla siebie. Taka karta kredytowa, jeśli jest odpowiedzialnie i mądrze wykorzystywana może stać się bardzo praktycznym narzędziem. Wystarczy wiedzieć, którego dnia miesiąca bank nalicza opłatę za wykorzystane środki i spłacić kartę, aby opłata za jej posiadanie była minimalna. Karta kredytowa to raczej środki awaryjne, na tak zwaną czarną godzinę, a nie kredyt konsumpcyjny, który trzeba wykorzystać.

  • Karta kredytowa dopasowana do Twoich potrzeb

Jeśli jesteś zainteresowany kartą kredytową z odpowiednim limitem i chcesz porównać najkorzystniejsze oferty, możesz skorzystać z naszej pomocy. Na Usługeo przedstawimy Ci propozycję, która będzie odpowiadała Twoim wymaganiom. Podaj nam swoją lokalizację, a w zamian uzyskasz tylko kontakt do firm i osób znajdujących się w pobliżu. Możesz liczyć na oferty samych banków, ale także doradców, którzy wiedzą, jakie karty kredytowe zapewniają dziś banki i z przyjemnością doradzą Ci najkorzystniejszy wybór.

Jeśli odpowiednio wykorzystasz kartę, zawsze będziesz posiadał dodatkowe środki, które praktycznie nic nie kosztują. Wiele osób kupuje na kredyt w ciągu miesiąca, a po otrzymaniu wynagrodzenia spłaca kartę, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. Skorzystaj z naszej pomocy już dziś i wybierz odpowiedni produkt bankowy dla siebie!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk