Karta Kredytowa

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Wybierz kartę kredytową, która będzie elastyczna i niedroga

  Wiele osób robi dziś zakupy na kredyt. Większość z nas miała okazję zaciągać w banku różnego rodzaju zobowiązania na różne cele. Karta kredytowa to produkt oferowany większości klientów, którzy wykazują się płynnością finansową na swoich rachunkach. Wystarczy, że bank zauważy, iż klient co miesiąc otrzymuje wynagrodzenie i korzysta z niego, spłacając rachunki i robiąc zakupy, aby zaproponował mu kartę kredytową z limitem kilku tysięcy złotych.

  Karty kredytowe mogą oczywiście posiadać znacznie wyższe limity, jednak takie są już starannie wybierane przez klientów i dopasowywane do ich potrzeb. Niezależnie od tego, jaka kwota Cię interesuje, masz możliwość zapoznania się z różnymi ofertami rozmaitych banków, aby dopasować rozwiązanie optymalne dla siebie. Taka karta kredytowa, jeśli jest odpowiedzialnie i mądrze wykorzystywana może stać się bardzo praktycznym narzędziem. Wystarczy wiedzieć, którego dnia miesiąca bank nalicza opłatę za wykorzystane środki i spłacić kartę, aby opłata za jej posiadanie była minimalna. Karta kredytowa to raczej środki awaryjne, na tak zwaną czarną godzinę, a nie kredyt konsumpcyjny, który trzeba wykorzystać.

  • Karta kredytowa dopasowana do Twoich potrzeb

  Jeśli jesteś zainteresowany kartą kredytową z odpowiednim limitem i chcesz porównać najkorzystniejsze oferty, możesz skorzystać z naszej pomocy. Na Usługeo przedstawimy Ci propozycję, która będzie odpowiadała Twoim wymaganiom. Podaj nam swoją lokalizację, a w zamian uzyskasz tylko kontakt do firm i osób znajdujących się w pobliżu. Możesz liczyć na oferty samych banków, ale także doradców, którzy wiedzą, jakie karty kredytowe zapewniają dziś banki i z przyjemnością doradzą Ci najkorzystniejszy wybór.

  Jeśli odpowiednio wykorzystasz kartę, zawsze będziesz posiadał dodatkowe środki, które praktycznie nic nie kosztują. Wiele osób kupuje na kredyt w ciągu miesiąca, a po otrzymaniu wynagrodzenia spłaca kartę, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. Skorzystaj z naszej pomocy już dziś i wybierz odpowiedni produkt bankowy dla siebie!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny