Doradca Biznesowy Konsultacje

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Zamów profesjonalną konsultacje biznesową i idź w kierunku sukcesu z właścicielem marki Usługeo

  Potrzebujesz wsparcia w swoim biznesie? Masz dosyć przedstawień motywacyjnych? Guru, którzy nie wnoszą żadnej wartości i nie stoi za nimi żaden sukces? Lepiej nie mogłeś trafić. Nasi doradcy biznesowi to top polskiego biznesu. Konsultacje biznesowe na Usługeo, powstały dzięki uprzejmości i chęci rozwoju przedsiębiorczości. Opłata za konsultację, przy tego typu usłudze jest wprost nieproporcjonalna do korzyści. Przedsiębiorcy często zapominają o rozwoju osobistym – czyli świadomości, która jest niezbędna do zaakceptowania realiów. Realiów, które możemy nazwać zasadami gry, dzięki którym możesz wspinać się na najwyższy poziom kreatywności, by dostosować właściwą strategię. Mówiąc o świadomości nie można, nie wspomnieć o zmianie mentalności, która pozwoli podejść do każdego tematu z racjonalnym nastawieniem. Wyobraź sobie, że burzysz ścianę małym młotkiem, a mimo to nie widzisz pożądanego efektu i z niewiadomych przyczyn, nie sięgasz po efektywne narzędzia. Tak też jest w biznesie, stosujesz te same rozwiązania lub zmieniasz na półśrodki i dziwisz się, że nie ma oczekiwanego rezultatu. W tym zdaniu kryje się cała esencja przedsiębiorczości, ponieważ biznes wymaga coraz więcej kreatywności, wdrażania i stosowania wszelkich dostępnych narzędzi. Jest to niekończący się proces, do którego musisz posiadać dobry fundament. 

  Świadomość to nie tylko umiejętność szerokiego spojrzenia, ale także umiejętność łączenia kropek i wiary w siebie, którą możesz wypracować. Pomyśl ile błędów możesz uniknąć kiedy masz obok siebie najbardziej doświadczonych przedsiębiorców, którzy doskonale wiedzą, jak odnaleźć się w tym procesie. Każdą czynność traktują czysto zadaniowo, dzięki temu poznasz zaawansowane techniki i wyłączysz zbędne emocje. Zadaniowe traktowanie każdego aspektu to tylko początek Twojej przemiany. Dzięki naszym doradcom biznesowym otrzymasz niezbędne kontakty do usprawnienia Twojego biznesu. Unikniesz błędnych decyzji. Począwszy od rozłożenia na czynniki pierwsze Twojego biznesu, poprzez zaplanowane wdrożenie najlepszych rozwiązań. Oczywiście nie zapominamy o optymalizacji podatkowej, która będzie kolejnym krokiem. Konsultacja w przypadku 90% klientów zwraca się już po pierwszej godzinie! Dzięki szybkim wnioskom naszych praktyków biznesu.

  • Biznes z najlepszymi przedsiębiorcami w Polsce 

  Usługeo współpracuje z przedsiębiorcami, którzy mają ogromne doświadczenie, a biznes jest ich pasją, potrafią łączyć kilka projektów jednocześnie w całkowicie różnych branżach. Dobrym przykładem przedsiębiorcy działającego na wielu płaszczyznach jest wspomniany na wstępie Maciej Gołębiowski założyciel portalu – Usługeo Portal oraz właściciel kilku marek wchodzących w skład Grupy Usługeo. Dzięki nieograniczonym kontaktom, doświadczeniu, pasji do psychologii i otwartemu umysłowi, Maciej dopasuje odpowiedniego przedsiębiorcę lub sam podejmie się uzdrowienia Twojego biznesu. Ważne jest również, aby wybrany doradca biznesowy znał się na Twojej branży i mógł odnieść się do konkretnych sytuacji. Prowadzenie własnego biznesu nigdy nie było prostym zadaniem niezależnie od branży, szczególnie kiedy osoby tworzące prawo zmieniają zasady gry z dnia na dzień. Na szczęście do Twojej dyspozycji są konsultacje biznesowe świadczone przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i wiedzę.  Specjaliści do spraw biznesu to osoba, której nie brakuje doświadczenia na rozmaitych rynkach. Szczegółowo bada konkretną kwestię, aby doradzić klientowi lub jego firmie.

   

  • Konsultacja zawiera: około 4 godziny spotkania z topowym przedsiębiorcą, utrzymanie kontaktu telefonicznego w celu wdrożenia ustalonych założeń . Przekazania niezbędnych kontaktów do najlepszych specjalistów, którzy docelowo usprawnią Twój biznes. Kolejnym plusem jest to, iż możemy wykorzystać platformę Usługeo do pozyskania zleceń dla Twojej firmy.
  • Koszt konsultacji zaczyna się od kwoty 9.800 zł do 19.900 zł.
  • W ofercie Portalu Usługeo znajdziesz także, usługę Audyt Twojego Biznesu, która jest rozbudowaną usługą Konsultacji Biznesowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi.
  • Oczekujesz pilnego kontaktu z właścicielem marki Usługeo? Daj nam znać. Prezes jest osobą decyzyjną w kwestii dopasowania odpowiedniego przedsiębiorcy do konsultacji. Opłata w usłudze Konsultacja Biznesowa będzie odliczana w całości – w przypadku skorzystania z usługi. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz lub zadzwoń do Usługeo. Skontaktujemy Cię bezpośrednio z właścicielem marek Grupy Usługeo.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny