Domowy Magazyn Energii

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Bezpieczne gromadzenie energii elektrycznej dla zasilania awaryjnego

  Chociaż przerwy w dostawach prądu zdarzają się rzadko, wtedy, gdy mogą być one kłopotliwe, warto zainwestować w domowe magazyny energii. To nowoczesne akumulatory, które doskonale współpracują z fotowoltaicznymi instalacjami solarnymi przeznaczonymi do produkcji energii elektrycznej. Jeśli interesuje Cię również taka forma gromadzenia prądu w swoim domu, wybierzemy najlepsze firmy, które zajmują się realizacją domowych magazynów energii!

  Magazynami energii elektrycznej nazywa się specjalne urządzenia, które zapewniają dostęp do prądu w sytuacji, gdy nie jest on aktualnie dostarczany z sieci. Dzięki nim można uzyskać zasilanie awaryjne, na przykład do zasilania domowych urządzeń elektrycznych, ładowania samochodu elektrycznego, podtrzymywania sprzętów medycznych, a także innych urządzeń wykorzystujących prąd. Poprzez domowe magazyny energii można uzyskać niezależność i bezpieczeństwo w razie wystąpienia awarii sieci zasilającej, anomalii pogodowych czy też innych niespodziewanych zdarzeń.

  • Kup i załóż domowy magazyn energii

  Obecnie zainteresowanie domowymi magazynami energii stale rośnie, dlatego ma je w ofercie coraz więcej firm. Warto zatem zdecydować się na współpracę z ekspertami, którzy wiedzą, jak dobrać odpowiedni sprzęt. Takie usługi najczęściej świadczą firmy wykonujące instalacje fotowoltaiczne, które oferują je w wariantach on-grid, czyli podłączanych do sieci elektroenergetycznej, a także off-grid, czyli bez takiego podłączenia. Magazyny energii mogą być wykorzystane w przypadku każdego typu instalacji fotowoltaicznej, by gromadzić wyprodukowany prąd.

  Razem z naszym serwisem internetowym Usługeo, możesz poznać, wyselekcjonowane firmy zajmujące się montażem domowych magazynów energii, oraz oferty producentów, których wybraliśmy w porozumieniu z ekspertami. Po prostu wypełnij formularz umieszczony na naszej stronie internetowej, opłać dostęp, a następnie wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę, wraz z naszymi rabatami. Postaw na niezależność energetyczną i zamontuj w swoim domu magazyn energii!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny