Domowy Magazyn Energii

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Bezpieczne gromadzenie energii elektrycznej dla zasilania awaryjnego

Chociaż przerwy w dostawach prądu zdarzają się rzadko, wtedy, gdy mogą być one kłopotliwe, warto zainwestować w domowe magazyny energii. To nowoczesne akumulatory, które doskonale współpracują z fotowoltaicznymi instalacjami solarnymi przeznaczonymi do produkcji energii elektrycznej. Jeśli interesuje Cię również taka forma gromadzenia prądu w swoim domu, wybierzemy najlepsze firmy, które zajmują się realizacją domowych magazynów energii!

Magazynami energii elektrycznej nazywa się specjalne urządzenia, które zapewniają dostęp do prądu w sytuacji, gdy nie jest on aktualnie dostarczany z sieci. Dzięki nim można uzyskać zasilanie awaryjne, na przykład do zasilania domowych urządzeń elektrycznych, ładowania samochodu elektrycznego, podtrzymywania sprzętów medycznych, a także innych urządzeń wykorzystujących prąd. Poprzez domowe magazyny energii można uzyskać niezależność i bezpieczeństwo w razie wystąpienia awarii sieci zasilającej, anomalii pogodowych czy też innych niespodziewanych zdarzeń.

  • Kup i załóż domowy magazyn energii

Obecnie zainteresowanie domowymi magazynami energii stale rośnie, dlatego ma je w ofercie coraz więcej firm. Warto zatem zdecydować się na współpracę z ekspertami, którzy wiedzą, jak dobrać odpowiedni sprzęt. Takie usługi najczęściej świadczą firmy wykonujące instalacje fotowoltaiczne, które oferują je w wariantach on-grid, czyli podłączanych do sieci elektroenergetycznej, a także off-grid, czyli bez takiego podłączenia. Magazyny energii mogą być wykorzystane w przypadku każdego typu instalacji fotowoltaicznej, by gromadzić wyprodukowany prąd.

Razem z naszym serwisem internetowym Usługeo, możesz poznać, wyselekcjonowane firmy zajmujące się montażem domowych magazynów energii, oraz oferty producentów, których wybraliśmy w porozumieniu z ekspertami. Po prostu wypełnij formularz umieszczony na naszej stronie internetowej, opłać dostęp, a następnie wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę, wraz z naszymi rabatami. Postaw na niezależność energetyczną i zamontuj w swoim domu magazyn energii!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny