Architekt

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

199 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Najlepsi architekci i usługi projektowania

Profesjonalne projektowanie wnętrz i budynków to zadanie dla prawdziwego specjalisty, który zna się nie tylko na tym, co modne i ładne, ale również na przepisach. Jeśli zależy Ci na znalezieniu wysokiej klasy specjalisty o szerokich horyzontach i wyobraźni, z pewnością znajdziesz dobrego architekta w swojej okolicy dzięki naszemu serwisowi. Usługeo skupia zaufanych i rzetelnych usługodawców z różnych dziedzin świadczących usługi projektowe i inne. Możesz też liczyć na kompleksową ofertę większych firm.

Nasz serwis pozwala Ci oszczędzić sporo czasu i niepotrzebnych nerwów. Nie musisz przeglądać setek ogłoszeń i zastanawiać się nad ich aktualnością. My zrobimy to wszystko za Ciebie! Każdy współpracujący z nami architekt jest sprawdzony przez naszych Klientów i cieszy się naszym zaufaniem. Dopasujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb, a Ty w tym czasie możesz zająć się swoimi zadaniami.

  • Usługi projektowe w Twoim regionie

Z Usługeo poszukiwanie odpowiedniego fachowca jest bardzo łatwe. Skoro już wybrałeś zakładkę architekt, poprosimy Cię, abyś wskazał nam swoją lokalizację, następnie opisał nam pokrótce, o jaki zakres usług Ci chodzi i czego oczekujesz od architekta. Poświęcisz na to zaledwie chwilę, a w zamian otrzymasz od nas gotową ofertę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. 

  • Oszczędność czasu i pieniędzy z Usługeo

Wiemy, jak cenny jest Twój czas i zależy nam na tym, abyś nie musiał poświęcać go na zbędne czynności. Projektowanie wnętrz to zadanie dla prawdziwego profesjonalisty, który ma doświadczenie i wiedzę. Usługeo podejmuje współpracę tylko z najlepszymi i w pełni zaufanymi firmami. Swoją pomoc zapewniamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk