Zarządzanie Nieruchomości

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Profesjonalny zarządca nieruchomości dla Twojej wspólnoty

Mieszkańcy bloków powierzają zarządzanie nieruchomościami spółdzielniom mieszkaniowym lub zarządcom. Ta druga opcja jest znacznie bardziej korzystna i obecnie chętniej wybierana. Często już deweloper decyduje się na określonego zarządcę, a mieszkańcy mają później możliwość jego wymiany, jeśli ten nie spełni ich oczekiwań. Zarządca nieruchomości pełni niezwykle ważną rolę, ponieważ to on opiekuje się nią, dba o jej stan, o stan zieleni i garaży, jak również zajmuje się naliczaniem czynszu, rozliczaniem wszelkich opłat, ewentualnymi remontami, czy przeglądami okresowymi. Jego rolą jest również przeprowadzenie raz do roku spotkania z mieszkańcami i zarządem, wybieranym spośród nich. W sieci można znaleźć rozmaite oferty zarządzania nieruchomościami, jednak bardzo ważne jest, aby zdać się na prawdziwego profesjonalistę, który zna się na swojej pracy. Wiele firm kompleksowo obsługuje nieruchomości i współpracuje z innymi rzetelnymi usługodawcami, na przykład firmami sprzątającymi, czy dbającymi o zieleń oraz konserwatorami budynków.

  • Oferty zarządcy nieruchomości z Twojego miasta

Wybierając solidnego i sprawdzonego zarządcę można mieć pewność, że z jakąkolwiek sprawą do niego wystąpimy, zadziała sprawnie i szybko. Dzięki Usługeo możesz liczyć tylko na oferty zarządzania nieruchomościami z Twojego regionu. Są to usługi aktualne i sprawdzone przez innych naszych Klientów. Wystarczy, że wskażesz nam swoją lokalizację i napiszesz, jaki miałby być konkretny zakres usług. Wiele zależy od rozmiarów wspólnoty, stanu samych nieruchomości, jak również potrzeb mieszkańców. Otrzymasz od nas oferty dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań i zyskasz szeroki wachlarz możliwości.

Decydując się na wybór zarządcy nieruchomości warto sprawdzić jego pozostałe wspólnoty, które prowadzi i zweryfikować, jaka jest ich sytuacja finansowa. Dobry zarządca nieruchomości to prawdziwy skarb, ponieważ dzięki niemu bloki mieszkalne oraz inne budynki, na przykład usługowe, nie tracą na swojej wartości, ale z czasem ją zyskują. Ich kondycja finansowa jest dobra, a jednocześnie same budynki zachowane są w doskonałym stanie, dzięki czemu sprzedaż mieszkań nie stanowi najmniejszego problemu. Warto wybrać zarządcę lub firmę lokalną, która bez trudu skieruje swojego pracownika od ręki, w razie jakiejkolwiek awarii, czy sytuacji losowej. Dzięki takiej opcji wszyscy mieszkańcy mogą się czuć bezpiecznie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny