Zarządzanie Nieruchomości

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Profesjonalny zarządca nieruchomości dla Twojej wspólnoty

  Mieszkańcy bloków powierzają zarządzanie nieruchomościami spółdzielniom mieszkaniowym lub zarządcom. Ta druga opcja jest znacznie bardziej korzystna i obecnie chętniej wybierana. Często już deweloper decyduje się na określonego zarządcę, a mieszkańcy mają później możliwość jego wymiany, jeśli ten nie spełni ich oczekiwań. Zarządca nieruchomości pełni niezwykle ważną rolę, ponieważ to on opiekuje się nią, dba o jej stan, o stan zieleni i garaży, jak również zajmuje się naliczaniem czynszu, rozliczaniem wszelkich opłat, ewentualnymi remontami, czy przeglądami okresowymi. Jego rolą jest również przeprowadzenie raz do roku spotkania z mieszkańcami i zarządem, wybieranym spośród nich. W sieci można znaleźć rozmaite oferty zarządzania nieruchomościami, jednak bardzo ważne jest, aby zdać się na prawdziwego profesjonalistę, który zna się na swojej pracy. Wiele firm kompleksowo obsługuje nieruchomości i współpracuje z innymi rzetelnymi usługodawcami, na przykład firmami sprzątającymi, czy dbającymi o zieleń oraz konserwatorami budynków.

  • Oferty zarządcy nieruchomości z Twojego miasta

  Wybierając solidnego i sprawdzonego zarządcę można mieć pewność, że z jakąkolwiek sprawą do niego wystąpimy, zadziała sprawnie i szybko. Dzięki Usługeo możesz liczyć tylko na oferty zarządzania nieruchomościami z Twojego regionu. Są to usługi aktualne i sprawdzone przez innych naszych Klientów. Wystarczy, że wskażesz nam swoją lokalizację i napiszesz, jaki miałby być konkretny zakres usług. Wiele zależy od rozmiarów wspólnoty, stanu samych nieruchomości, jak również potrzeb mieszkańców. Otrzymasz od nas oferty dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań i zyskasz szeroki wachlarz możliwości.

  Decydując się na wybór zarządcy nieruchomości warto sprawdzić jego pozostałe wspólnoty, które prowadzi i zweryfikować, jaka jest ich sytuacja finansowa. Dobry zarządca nieruchomości to prawdziwy skarb, ponieważ dzięki niemu bloki mieszkalne oraz inne budynki, na przykład usługowe, nie tracą na swojej wartości, ale z czasem ją zyskują. Ich kondycja finansowa jest dobra, a jednocześnie same budynki zachowane są w doskonałym stanie, dzięki czemu sprzedaż mieszkań nie stanowi najmniejszego problemu. Warto wybrać zarządcę lub firmę lokalną, która bez trudu skieruje swojego pracownika od ręki, w razie jakiejkolwiek awarii, czy sytuacji losowej. Dzięki takiej opcji wszyscy mieszkańcy mogą się czuć bezpiecznie.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny