Wycena Przedsiębiorstwa

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Wybierz odpowiednie usługi szybkiej płatności dla swojej firmy lub sklepu online

Coraz więcej osób decyduje się przenieść swój biznes do Internetu. Można w ten sposób robić zakupy spożywcze i odzieżowe, zamawiać jedzenie, ale też przeróżne usługi. Przekonujemy się również do dokonywania płatności online, które są nieodzownym elementem konsumpcji w Internecie. Szybkie płatności pozwalają znacznie przyspieszyć obsługę danego zlecenia, czy przygotowanie zakupionego towaru do wysyłki. Wystarczy bowiem kilka sekund i kliknięć, aby środki znalazły się na rachunku firmy.

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoi Klienci byli zadowoleni z obsługi i mogli jak najszybciej otrzymywać zamówione dobra, czy korzystać z wykupionych usług, powinieneś zdecydować się na szybkie płatności. Wystarczy podpisać umowę z jednym z popularnych usługodawców świadczących w pełni bezpieczne usługi szybkich płatności i można w znaczący sposób podnieść poziom obsługi firmy oraz jej ocenę wśród Klientów. Nie ograniczaj się jedynie do tradycyjnych przelewów bankowych, ponieważ w ten sposób możesz pozostać daleko za konkurencją, która nigdy nie śpi.

  • Usługi szybkiej płatności dla Twoich klientów

Kiedyś szybkie płatności wybierane były raczej przez restauracje, które umożliwiały dokonywanie zamówień online i chciały mieć potwierdzenie, że zostały one opłacone, zanim zostaną przygotowane i dowiezione bezpośrednio do klienta. Dzisiaj coraz więcej firm i sklepów oferuje możliwość szybkiego płacenia w celu usprawnienia swoich usług. Klienci uważają tę metodę za bezpieczną i sami chętnie przyspieszają w ten sposób cały proces. Zależy im przecież na tym, aby móc cieszyć się wykupioną usługą lub produktem najszybciej, jak tylko to możliwe.

Dzięki Usługeo szybkie płatności dla swojej firmy zamówisz szybko i bez najmniejszych problemu. Nie wiesz, czyja oferta jest dla Ciebie najbardziej korzystna? Wskaż nam, na czym dokładnie Ci zależy i jakie są oczekiwania Twoich Klientów. My dokonamy analizy i otrzymasz tylko takie ogłoszenia, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Będziesz miał możliwość podjęcia kontaktu z jedną firmą obsługującą szybkie płatności. Coraz częściej właściciele sklepów umożliwiają klientom korzystanie z różnych możliwości takich błyskawicznych płatności, aby maksymalnie zwiększyć komfort zakupów. Nie wahaj się więc i zamów u nas usługę szybkich płatności, a uzyskasz kontakt do liderów na rynku wraz z naszymi rabatami. Zapraszamy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny