Wycena Dzieł Sztuki

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

499 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Wycena dzieł sztuki – poznaj wartość obrazów, grafik, rzeźb

Rzetelna wycena dzieł sztuki pozwala na dokładne sprawdzenie wartości posiadanej kolekcji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile warte są posiadane przez Ciebie obrazy, rzeźby i inne dzieła, skontaktuj się z rzeczoznawcą, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w przygotowywaniu wycen. Najlepszych rzeczoznawców dzieł sztuki w swoim regionie możesz już teraz znaleźć za pośrednictwem naszego serwisu internetowego Usługeo!

Rzeczoznawca dzieł sztuki to osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia do wydawania opinii na temat autentyczności dzieł, a także zajmuje się szacowaniem ich wartości. Najczęściej rzeczoznawcy to historycy sztuki, konserwatorzy dzieł lub archeolodzy. Z usług rzeczoznawców wyceniających obrazy, grafiki, rzeźby i inne dzieła sztuki najczęściej korzystają kolekcjonerzy dzieł sztuki, instytucje, w tym muzea, galerie sztuki, domy aukcyjne.

Zaufani rzeczoznawcy dzieł sztuki w Twojej okolicy

Otrzymałeś w spadku obraz, który może przedstawiać sobą dużą wartość? A może chcesz wystawić dzieło sztuki na sprzedaż? Aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście jest autentyczne, a także jaką ma wartość, skontaktuj się z rzeczoznawcą dzieł sztuki. Dokładnie sprawdzi on obraz, a następnie na podstawie katalogów i innych materiałów przygotuje jego wycenę.

Razem z naszym serwisem internetowym Usługeo możesz już teraz zobaczyć, gdzie w Twoim regionie działają rzeczoznawcy dzieł sztuki, którzy przygotują dla Ciebie rzetelną, godną zaufania wycenę ich wartości. Żeby wybrać najlepszego specjalistę w wycenie dzieł sztuki, wypełnij formularz znajdujący się w naszym serwisie internetowym – otrzymasz propozycje od rzeczoznawców działających w Twoim mieście i okolicznych miejscowościach. Potem wystarczy, że wybierzesz dla siebie najlepszą ofertę. Skorzystaj już teraz z serwisu Usługeo i znajdź sprawdzonych fachowców od wyceny dzieł sztuki, którzy szybko i dokładnie oszacują wartość pojedynczych dzieł i całych kolekcji. Wybierz Usługeo!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny