Windykacja

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Profesjonalna windykacja Twoich wierzytelności

  Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy też jesteś osobą prywatną, w życiu możesz natrafić na osoby nierzetelne, które nie spłacają zaciągniętych u Ciebie zobowiązań. Coraz trudniej odzyskuje się w Polsce długi, ponieważ dłużnicy doskonale znają swoje prawa i zwyczaje popularnych windykatorów . Nie zajmuj się sam windykacją swoich wierzytelności, ponieważ będzie Cię to kosztowało wiele nerwów i stresu, a jednocześnie możesz nie dopełnić właściwie wszelkich formalności. Powierz windykację długów specjalistom, którzy są doświadczeni w temacie. Sprawdzona firma windykacyjna zajmie się wszelkimi formalnościami i spróbuje odzyskać dług, porozumieć się z dłużnikiem celem jego rozłożenia na raty lub skieruje sprawę na drogę egzekucji sądowej.

  • Usługi windykacyjne prowadzone w Twoim regionie

  Jeśli chcesz szybko i skutecznie odzyskać swoje wierzytelności, przekaż sprawę profesjonalistom. Wystarczy, że klient lub kontrahent spóźni się kilka dni z przekazaniem środków na rachunek bankowy i zyskujesz do tego prawo. Jakie działania podejmie w Twoim imieniu firma windykacyjna? Zwykle są to telefony do dłużnika, wiadomości sms, listy z wezwaniem do zapłaty i maile, ale też wizyty w miejscu zamieszkania lub siedzibie firmy osoby zadłużonej. Windykatorzy zwykle umawiają się na konkretny termin spłaty. Niekiedy są również w stanie zaproponować spłatę długu w ratach, jednak zależy to od decyzji wierzyciela. Jeśli chce odzyskać całość długu, wówczas nie przedstawia takiej możliwości.

  • Windykacja należności – szybko, tanio i skutecznie

  Nie każdy dłużnik będzie gotowy dokonać spłaty zobowiązania. Niektórzy przygotowani są na skierowanie sprawy na drogę sądową i unikają kontaktu z wierzycielem. Firma windykacyjna podejmie szereg różnych czynności, a jeśli nie odniosą one żadnych skutków może w Twoim imieniu przekazać sprawę do sądu. Ten wyda nakaz zapłaty lub wystawi tytuł wykonawczy i wtedy komornik będzie miał możliwość dokonania zajęcia wynagrodzenia, ruchomości, a nawet nieruchomości dłużnika. Jest to jednak ostateczność, a windykatorzy chętnie chwalą się swoimi osiągnięciami.

  Jeśli szukasz sprawdzonej i uczciwej firmy świadczącej usługi z zakresu windykacji, dzięki nam możesz zaoszczędzić sporo czasu. Zamów usługi windykacyjne w swoim mieście, a my przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich indywidualnych wymagań. Gwarantujemy wysoką jakość usług wszystkich naszych partnerów, których bardzo starannie selekcjonujemy.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny