Windykacja

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Profesjonalna windykacja Twoich wierzytelności

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy też jesteś osobą prywatną, w życiu możesz natrafić na osoby nierzetelne, które nie spłacają zaciągniętych u Ciebie zobowiązań. Coraz trudniej odzyskuje się w Polsce długi, ponieważ dłużnicy doskonale znają swoje prawa i zwyczaje popularnych windykatorów . Nie zajmuj się sam windykacją swoich wierzytelności, ponieważ będzie Cię to kosztowało wiele nerwów i stresu, a jednocześnie możesz nie dopełnić właściwie wszelkich formalności. Powierz windykację długów specjalistom, którzy są doświadczeni w temacie. Sprawdzona firma windykacyjna zajmie się wszelkimi formalnościami i spróbuje odzyskać dług, porozumieć się z dłużnikiem celem jego rozłożenia na raty lub skieruje sprawę na drogę egzekucji sądowej.

  • Usługi windykacyjne prowadzone w Twoim regionie

Jeśli chcesz szybko i skutecznie odzyskać swoje wierzytelności, przekaż sprawę profesjonalistom. Wystarczy, że klient lub kontrahent spóźni się kilka dni z przekazaniem środków na rachunek bankowy i zyskujesz do tego prawo. Jakie działania podejmie w Twoim imieniu firma windykacyjna? Zwykle są to telefony do dłużnika, wiadomości sms, listy z wezwaniem do zapłaty i maile, ale też wizyty w miejscu zamieszkania lub siedzibie firmy osoby zadłużonej. Windykatorzy zwykle umawiają się na konkretny termin spłaty. Niekiedy są również w stanie zaproponować spłatę długu w ratach, jednak zależy to od decyzji wierzyciela. Jeśli chce odzyskać całość długu, wówczas nie przedstawia takiej możliwości.

  • Windykacja należności – szybko, tanio i skutecznie

Nie każdy dłużnik będzie gotowy dokonać spłaty zobowiązania. Niektórzy przygotowani są na skierowanie sprawy na drogę sądową i unikają kontaktu z wierzycielem. Firma windykacyjna podejmie szereg różnych czynności, a jeśli nie odniosą one żadnych skutków może w Twoim imieniu przekazać sprawę do sądu. Ten wyda nakaz zapłaty lub wystawi tytuł wykonawczy i wtedy komornik będzie miał możliwość dokonania zajęcia wynagrodzenia, ruchomości, a nawet nieruchomości dłużnika. Jest to jednak ostateczność, a windykatorzy chętnie chwalą się swoimi osiągnięciami.

Jeśli szukasz sprawdzonej i uczciwej firmy świadczącej usługi z zakresu windykacji, dzięki nam możesz zaoszczędzić sporo czasu. Zamów usługi windykacyjne w swoim mieście, a my przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich indywidualnych wymagań. Gwarantujemy wysoką jakość usług wszystkich naszych partnerów, których bardzo starannie selekcjonujemy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny