Windykacja Należności

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Skuteczna windykacja długów pomoże odzyskać pieniądze

Kontrahent nie zapłacił faktury w terminie? A może klient przestał regulować raty pożyczki? Skorzystaj z pomocy specjalistów! Windykacja należności pozwala na odzyskanie należności od dłużnika. Usługi świadczone przez profesjonalne kancelarie windykacyjne zapewniają maksymalną skuteczność w dochodzeniu długów. Wybierz najlepszego windykatora razem z naszym serwisem Usługeo!

Windykacja długów polega na dochodzeniu należności od firm i osób prywatnych. Windykator ma na celu nakłonienie dłużnika do uregulowania zobowiązania, ponieważ w przeciwnym przypadku sprawa może zostać skierowana na drogę sądową. Kancelaria windykacyjna prowadzi zarówno windykację polubowną – przedsądową, jak i sądową, która zmierza do wykonania egzekucji komorniczej. Windykator kontaktuje się z dłużnikiem na różne sposoby, między innymi telefonicznie, listownie, a także osobiście. Kancelarie świadczą również usługi doradztwa prawnego, przygotowują wszystkie niezbędne dokumenty, reprezentują klienta przed dłużnikiem oraz przed sądami podczas rozpraw.

  • Wybierz najlepszą kancelarię windykacyjną i odzyskaj należności

Jeżeli jesteś wierzycielem i masz dłużników, a także napotykasz na trudności w odzyskaniu środków, skontaktuj się z dobrą kancelarią windykacyjną lub kancelarią prawną, w której ofercie znajduje się windykacja należności. Możesz zdecydować się na przekazanie sprawy specjalistom lub odsprzedanie długu – wtedy możesz od razu otrzymać zapłatę, a dochodzeniem należności zajmą się specjaliści.

Najlepsze kancelarie windykacyjne możesz znaleźć już teraz za pośrednictwem naszego serwisu internetowego Usługeo, który gromadzi najlepsze oferty z całego kraju, aby pomagać użytkownikom we wszczęciu procedur windykacyjnych. Niezależnie od wielkości zadłużenia, a także od dłużnika, dobra kancelaria pomoże Ci w odzyskaniu należności w krótkim czasie – drogą polubowną albo sądową. Skorzystaj już teraz z serwisu Usługeo i wybierz najlepszych specjalistów w dziedzinie odzyskiwania należności!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny