Ubezpieczenia Urządzeń 

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.pl. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: email kontakt@uslugeo.pl

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Ubezpieczenia urządzeń – zadbaj o ochronę wyposażenia technicznego

  Wielu awarii nie można przewidzieć, a urządzenia, które są wyłączone z użytkowania, mogą przekładać się na wysokie koszty dla firmy. Właśnie dlatego warto pomyśleć o wykupieniu ubezpieczenia urządzeń – dzięki niemu można nie tylko otrzymać odszkodowanie pokrywające koszty naprawy, ale również minimalizujące powstałe wtedy straty. Gdy chcesz wykupić najlepszą polisę na urządzenia stosowane w swojej firmie lub gospodarstwie, możesz znaleźć ją już teraz w Usługeo!

  Ubezpieczenie urządzeń od awarii to specjalny rodzaj polisy, która zapewnia ochronę dla wyposażenia, jakie jest własnością lub pod kontrolą ubezpieczającego. Zabezpiecza ono mienie nie tylko podczas użytkowania, ale również w trakcie prac konserwacyjnych, remontów, napraw czy transportu. Wysokość odszkodowania jest zależna od wybranego wariantu – im wyższa suma ubezpieczenia, tym wyższe odszkodowanie, które może pokryć powstałe wówczas koszty będące efektem nagłego, nieprzewidzianego zdarzenia.

  • Wybierz najlepsze ubezpieczenie urządzeń w Twoim regionie

  Jeżeli rozglądasz się za dobrym ubezpieczeniem na urządzenia, aby mieć pewność całkowitej ochrony, porównaj dostępne oferty. Dzisiaj takie polisy proponuje wiele towarzystw ubezpieczeniowych, dlatego najlepiej sprawdzić je wszystkie, by dobrać polisę zapewniającą ochronę o najszerszym spektrum i jednocześnie w przystępnej cenie. Teraz jednak nie musisz poświęcać na ten cel wielu godzin – wykorzystując nasz serwis internetowy Usługeo, możesz natychmiast otrzymać dopasowane do siebie propozycje.

  Internetowy serwis usługowy Usługeo to miejsce, w którym możesz natychmiast znaleźć dla siebie oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych – także za pośrednictwem doświadczonych agentów ubezpieczeniowych. Aby otrzymać indywidualne oferty, wypełnij formularz na naszej stronie, a niedługo potem otrzymasz zgłoszenie pochodzące od agentów z Twojego regionu. Zadbaj o prawidłowe działanie parku maszynowego swojej firmy – wykup najlepsze ubezpieczenie urządzeń.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny