Ubezpieczenia Urządzeń 

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Ubezpieczenia urządzeń – zadbaj o ochronę wyposażenia technicznego

Wielu awarii nie można przewidzieć, a urządzenia, które są wyłączone z użytkowania, mogą przekładać się na wysokie koszty dla firmy. Właśnie dlatego warto pomyśleć o wykupieniu ubezpieczenia urządzeń – dzięki niemu można nie tylko otrzymać odszkodowanie pokrywające koszty naprawy, ale również minimalizujące powstałe wtedy straty. Gdy chcesz wykupić najlepszą polisę na urządzenia stosowane w swojej firmie lub gospodarstwie, możesz znaleźć ją już teraz w Usługeo!

Ubezpieczenie urządzeń od awarii to specjalny rodzaj polisy, która zapewnia ochronę dla wyposażenia, jakie jest własnością lub pod kontrolą ubezpieczającego. Zabezpiecza ono mienie nie tylko podczas użytkowania, ale również w trakcie prac konserwacyjnych, remontów, napraw czy transportu. Wysokość odszkodowania jest zależna od wybranego wariantu – im wyższa suma ubezpieczenia, tym wyższe odszkodowanie, które może pokryć powstałe wówczas koszty będące efektem nagłego, nieprzewidzianego zdarzenia.

  • Wybierz najlepsze ubezpieczenie urządzeń w Twoim regionie

Jeżeli rozglądasz się za dobrym ubezpieczeniem na urządzenia, aby mieć pewność całkowitej ochrony, porównaj dostępne oferty. Dzisiaj takie polisy proponuje wiele towarzystw ubezpieczeniowych, dlatego najlepiej sprawdzić je wszystkie, by dobrać polisę zapewniającą ochronę o najszerszym spektrum i jednocześnie w przystępnej cenie. Teraz jednak nie musisz poświęcać na ten cel wielu godzin – wykorzystując nasz serwis internetowy Usługeo, możesz natychmiast otrzymać dopasowane do siebie propozycje.

Internetowy serwis usługowy Usługeo to miejsce, w którym możesz natychmiast znaleźć dla siebie oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych – także za pośrednictwem doświadczonych agentów ubezpieczeniowych. Aby otrzymać indywidualne oferty, wypełnij formularz na naszej stronie, a niedługo potem otrzymasz zgłoszenie pochodzące od agentów z Twojego regionu. Zadbaj o prawidłowe działanie parku maszynowego swojej firmy – wykup najlepsze ubezpieczenie urządzeń.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny