Ubezpieczenia Nieruchomości

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.pl. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: email kontakt@uslugeo.pl

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Ubezpieczenia nieruchomości dopasowane do Ciebie

  Zalanie przez sąsiada, włamanie z kradzieżą, akty wandalizmu, powodzie czy pożary – ubezpieczenia nieruchomości to najlepszy wybór, by zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, które mogą dotknąć każdej nieruchomości. Polisy na dom, mieszkanie, budynki gospodarcze lub firmowe pozwalają na uzyskanie skutecznej ochrony w najmniej spodziewanych sytuacjach – odszkodowanie umożliwi wtedy naprawę powstałych szkód i prostszy powrót do codzienności. Gdy szukasz dobrego ubezpieczenia nieruchomości, wraz z Usługeo możesz otrzymać oferty dopasowane specjalnie do Ciebie!

  Wybór odpowiedniego ubezpieczenia nieruchomości ma bardzo duże znaczenie. Takie polisy można znaleźć obecnie w ofercie praktycznie każdego towarzystwa, ale żeby otrzymać pełną ochronę, warto poświęcić czas na porównanie ich ze sobą. By wyszukanie właściwej polisy stało się jeszcze prostsze, nasz serwis internetowy Usługeo pozwala na kontakt z ubezpieczycielami oraz agentami ubezpieczeniowymi, by otrzymać indywidualne oferty w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Dobierz najlepsze ubezpieczenie domu, mieszkania i innych nieruchomości z Usługeo

  Przy zakupie odpowiedniego ubezpieczenia nieruchomości warto zawsze zapoznać się z jego warunkami, ponieważ polisy te obejmują szereg warunków i wyłączeń, gdy odszkodowanie może nie być wypłacone. Właśnie dlatego poszukiwania najlepsze polisy warto prowadzić bez pośpiechu, a najlepiej z pomocą ekspertów w tej dziedzinie – agentów ubezpieczeniowych.

  Gdy chcesz kupić dobre ubezpieczenie mieszkania lub domu, a także innego rodzaju nieruchomości, między innymi rolnych, przemysłowych, firmowych, jesteś w dobrym miejscu. Nasz serwis internetowy Usługeo jest miejscem, w którym możesz otrzymać indywidualne oferty polis ubezpieczeniowych nieruchomości, które przygotowane są przez czołowe towarzystwa ubezpieczeniowe, także z pomocą doświadczonych agentów nieruchomości. Aby poznać dostępne warianty polis, po prostu wypełnij formularz na naszej stronie – my zajmiemy się resztą i skontaktujemy się w Twoim imieniu z ubezpieczycielami.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny