Ubezpieczenia Nieruchomości

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Ubezpieczenia nieruchomości dopasowane do Ciebie

Zalanie przez sąsiada, włamanie z kradzieżą, akty wandalizmu, powodzie czy pożary – ubezpieczenia nieruchomości to najlepszy wybór, by zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, które mogą dotknąć każdej nieruchomości. Polisy na dom, mieszkanie, budynki gospodarcze lub firmowe pozwalają na uzyskanie skutecznej ochrony w najmniej spodziewanych sytuacjach – odszkodowanie umożliwi wtedy naprawę powstałych szkód i prostszy powrót do codzienności. Gdy szukasz dobrego ubezpieczenia nieruchomości, wraz z Usługeo możesz otrzymać oferty dopasowane specjalnie do Ciebie!

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia nieruchomości ma bardzo duże znaczenie. Takie polisy można znaleźć obecnie w ofercie praktycznie każdego towarzystwa, ale żeby otrzymać pełną ochronę, warto poświęcić czas na porównanie ich ze sobą. By wyszukanie właściwej polisy stało się jeszcze prostsze, nasz serwis internetowy Usługeo pozwala na kontakt z ubezpieczycielami oraz agentami ubezpieczeniowymi, by otrzymać indywidualne oferty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dobierz najlepsze ubezpieczenie domu, mieszkania i innych nieruchomości z Usługeo

Przy zakupie odpowiedniego ubezpieczenia nieruchomości warto zawsze zapoznać się z jego warunkami, ponieważ polisy te obejmują szereg warunków i wyłączeń, gdy odszkodowanie może nie być wypłacone. Właśnie dlatego poszukiwania najlepsze polisy warto prowadzić bez pośpiechu, a najlepiej z pomocą ekspertów w tej dziedzinie – agentów ubezpieczeniowych.

Gdy chcesz kupić dobre ubezpieczenie mieszkania lub domu, a także innego rodzaju nieruchomości, między innymi rolnych, przemysłowych, firmowych, jesteś w dobrym miejscu. Nasz serwis internetowy Usługeo jest miejscem, w którym możesz otrzymać indywidualne oferty polis ubezpieczeniowych nieruchomości, które przygotowane są przez czołowe towarzystwa ubezpieczeniowe, także z pomocą doświadczonych agentów nieruchomości. Aby poznać dostępne warianty polis, po prostu wypełnij formularz na naszej stronie – my zajmiemy się resztą i skontaktujemy się w Twoim imieniu z ubezpieczycielami.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny