Ubezpieczenia Maszyn

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.pl. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: email kontakt@uslugeo.pl

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Zabezpiecz wyposażenie w swojej firmie i gospodarstwie – wykup ubezpieczenie maszyn

  Jeżeli jesteś właścicielem maszyn produkcyjnych, budowlanych, rolniczych lub innych maszyn przedstawiających sobą wysoką wartość, pamiętaj o ich ubezpieczeniu. Dzięki niemu możesz otrzymać odszkodowanie w razie uszkodzenia Twojego kluczowego zaplecza. Razem z odpowiednio dopasowaną polisą na maszyny możesz zapomnieć o poważnych kosztach związanych z ich naprawą – pokryje je wybrany przez Ciebie ubezpieczyciel!

  Ubezpieczenie maszyn jest bardzo pomocne w wielu sytuacjach, między innymi wtedy, gdy do uszkodzenia sprzętu dojdzie na skutek jego wad technicznych czy nieodpowiedniej obsługi. Odszkodowania można otrzymać w wielu sytuacjach, na przykład, jeżeli w maszynie zastosowane będą nieodpowiednie elementy konstrukcyjne, doszło do błędów montażowych, dostania się do wnętrza ciała obcego, zwarcia, przepięcia czy uszkodzenia zabezpieczeń. Pieniądze wypłacane są także wtedy, gdy maszyna zostanie celowo zniszczona.

  • Ubezpiecz używane przez siebie maszyny na najlepszych warunkach

  Zawarcie umowy ubezpieczeniowej na maszyny daje wiele korzyści. Razem z nią można otrzymać odszkodowanie w najmniej spodziewanych sytuacjach, gdy doszło do usterek lub całkowitego zniszczenia urządzenia. Polisa na maszyny to niższe ryzyko prowadzenia firmy, a także szybka pomoc wtedy, gdy pojawia się problem – pieniądze mogą być wypłacone bezzwłocznie nawet w ciągu kilku dni po zdarzeniu.

  Gdy nie wiesz, jakie ubezpieczenie maszyn wykupić, w naszym serwisie internetowym Usługeo możesz już teraz znaleźć dla siebie towarzystwa oraz agentów ubezpieczeniowych, którzy pomogą Ci w wybraniu odpowiednich ofert ubezpieczenia maszyn. Nie musisz już samemu wertować dziesiątek propozycji – wystarczy, że wypełnisz jeden formularz na naszej stronie, aby otrzymać kalkulację od najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych zajmujących się ubezpieczaniem rożnego rodzaju maszyn, między innymi używanych w firmach produkcyjnych, w budownictwie czy w rolnictwie. Nie zwlekaj i wykup dopasowaną do siebie polisę!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny