Ubezpieczenia Maszyn

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Zabezpiecz wyposażenie w swojej firmie i gospodarstwie – wykup ubezpieczenie maszyn

Jeżeli jesteś właścicielem maszyn produkcyjnych, budowlanych, rolniczych lub innych maszyn przedstawiających sobą wysoką wartość, pamiętaj o ich ubezpieczeniu. Dzięki niemu możesz otrzymać odszkodowanie w razie uszkodzenia Twojego kluczowego zaplecza. Razem z odpowiednio dopasowaną polisą na maszyny możesz zapomnieć o poważnych kosztach związanych z ich naprawą – pokryje je wybrany przez Ciebie ubezpieczyciel!

Ubezpieczenie maszyn jest bardzo pomocne w wielu sytuacjach, między innymi wtedy, gdy do uszkodzenia sprzętu dojdzie na skutek jego wad technicznych czy nieodpowiedniej obsługi. Odszkodowania można otrzymać w wielu sytuacjach, na przykład, jeżeli w maszynie zastosowane będą nieodpowiednie elementy konstrukcyjne, doszło do błędów montażowych, dostania się do wnętrza ciała obcego, zwarcia, przepięcia czy uszkodzenia zabezpieczeń. Pieniądze wypłacane są także wtedy, gdy maszyna zostanie celowo zniszczona.

  • Ubezpiecz używane przez siebie maszyny na najlepszych warunkach

Zawarcie umowy ubezpieczeniowej na maszyny daje wiele korzyści. Razem z nią można otrzymać odszkodowanie w najmniej spodziewanych sytuacjach, gdy doszło do usterek lub całkowitego zniszczenia urządzenia. Polisa na maszyny to niższe ryzyko prowadzenia firmy, a także szybka pomoc wtedy, gdy pojawia się problem – pieniądze mogą być wypłacone bezzwłocznie nawet w ciągu kilku dni po zdarzeniu.

Gdy nie wiesz, jakie ubezpieczenie maszyn wykupić, w naszym serwisie internetowym Usługeo możesz już teraz znaleźć dla siebie towarzystwa oraz agentów ubezpieczeniowych, którzy pomogą Ci w wybraniu odpowiednich ofert ubezpieczenia maszyn. Nie musisz już samemu wertować dziesiątek propozycji – wystarczy, że wypełnisz jeden formularz na naszej stronie, aby otrzymać kalkulację od najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych zajmujących się ubezpieczaniem rożnego rodzaju maszyn, między innymi używanych w firmach produkcyjnych, w budownictwie czy w rolnictwie. Nie zwlekaj i wykup dopasowaną do siebie polisę!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny