Ubezpieczenia Majątkowe

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Korzystne oferty ubezpieczeń majątkowych dopasowane do Twoich potrzeb

  Życie plecie różne scenariusze i nigdy nie wiadomo, co nas spotka. Seria nieszczęśliwych zdarzeń potrafi sprawić, że bardzo szybko można stracić cały majątek i dorobek życia. Ubezpieczenia majątkowe dedykowane są właściwie wszystkim. Przy ich pomocy możesz zabezpieczyć całe swoje mienie, jak również ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej. Przedstawiciele różnych grup zawodowych wykupują dziś ubezpieczenie majątkowe, ponieważ w razie popełnienia błędu chcą mieć pewność, że nie ucierpi na tym ich firma, czy dobro rodziny.

  Jednym z rodzajów ubezpieczeń majątkowych jest ubezpieczenie nieruchomości, z którego powinien korzystać każdy. Takie ubezpieczenie chroni przed skutkami kataklizmów, awarii, kradzieży i wielu innych zdarzeń. Wiele osób ubezpiecza również swoje rowery, urządzenia sportowe, dzieła sztuki, czy inne kosztowności. Coraz częściej banki udzielając kredytu wymagają od swoich klientów, aby ci ubezpieczyli przedmiot zakupu. W szczególności dotyczy to klientów nieco starszych.

  • Ubezpieczenia majątkowe zebrane w jednym miejscu

  Jeśli szukasz dobrej oferty na ubezpieczenie swojego majątku lub chcesz ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej, nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie najkorzystniejszej opcji. Dzięki możliwości zamówienia usługi w naszym serwisie szybko dopasujesz odpowiednie ubezpieczenie do swoich wymagań. Prezentujemy oferty ubezpieczeń majątkowych spełniających zadane przez Ciebie kryteria, dzięki czemu oszczędzasz wiele czasu. Dodatkowo, dzięki temu, że wskażesz nam swoją lokalizację zaprezentujemy Ci ofertę z Twojego regionu. 

  Skorzystaj z naszej pomocy już dziś i zapewnij sobie ofertę ubezpieczenia od solidnego partnera, który posiada już grono zadowolonych Klientów i bogate doświadczenie. Usługeo współpracuje tylko z rzetelnymi firmami i usługodawcami, dzięki czemu mamy możliwość zagwarantowania Ci najlepszej opcji. Znajdziesz u nas wszystkie dostępne ubezpieczenia majątkowe w rozsądnych cenach – często na preferencyjnych warunkach. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy już dziś.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny