Ubezpieczenia Majątkowe

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Korzystne oferty ubezpieczeń majątkowych dopasowane do Twoich potrzeb

Życie plecie różne scenariusze i nigdy nie wiadomo, co nas spotka. Seria nieszczęśliwych zdarzeń potrafi sprawić, że bardzo szybko można stracić cały majątek i dorobek życia. Ubezpieczenia majątkowe dedykowane są właściwie wszystkim. Przy ich pomocy możesz zabezpieczyć całe swoje mienie, jak również ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej. Przedstawiciele różnych grup zawodowych wykupują dziś ubezpieczenie majątkowe, ponieważ w razie popełnienia błędu chcą mieć pewność, że nie ucierpi na tym ich firma, czy dobro rodziny.

Jednym z rodzajów ubezpieczeń majątkowych jest ubezpieczenie nieruchomości, z którego powinien korzystać każdy. Takie ubezpieczenie chroni przed skutkami kataklizmów, awarii, kradzieży i wielu innych zdarzeń. Wiele osób ubezpiecza również swoje rowery, urządzenia sportowe, dzieła sztuki, czy inne kosztowności. Coraz częściej banki udzielając kredytu wymagają od swoich klientów, aby ci ubezpieczyli przedmiot zakupu. W szczególności dotyczy to klientów nieco starszych.

  • Ubezpieczenia majątkowe zebrane w jednym miejscu

Jeśli szukasz dobrej oferty na ubezpieczenie swojego majątku lub chcesz ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej, nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie najkorzystniejszej opcji. Dzięki możliwości zamówienia usługi w naszym serwisie szybko dopasujesz odpowiednie ubezpieczenie do swoich wymagań. Prezentujemy oferty ubezpieczeń majątkowych spełniających zadane przez Ciebie kryteria, dzięki czemu oszczędzasz wiele czasu. Dodatkowo, dzięki temu, że wskażesz nam swoją lokalizację zaprezentujemy Ci ofertę z Twojego regionu. 

Skorzystaj z naszej pomocy już dziś i zapewnij sobie ofertę ubezpieczenia od solidnego partnera, który posiada już grono zadowolonych Klientów i bogate doświadczenie. Usługeo współpracuje tylko z rzetelnymi firmami i usługodawcami, dzięki czemu mamy możliwość zagwarantowania Ci najlepszej opcji. Znajdziesz u nas wszystkie dostępne ubezpieczenia majątkowe w rozsądnych cenach – często na preferencyjnych warunkach. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy już dziś.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny