Twoja Klinika

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

199 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Nowoczesne i specjalistyczne kliniki z Twojego regionu zebrane w jednym miejscu

Leczenie specjalistyczne w naszym kraju nie jest łatwe. Często jest to także bardzo kosztowny proces, ponieważ nadal wiele zabiegów nie jest refundowanych lub trzeba na nie oczekiwać w kolejce latami. Poszukując dobrej i sprawdzonej kliniki, z którą współpracują tylko najlepsi lekarze powinieneś skorzystać z pomocy Usługeo. Przedstawimy Ci oferty klinik z Twojego regionu lub całej Polski – sam o tym zdecydujesz. Nie musisz już tracić swojego cennego czasu na przeszukiwanie ofert w sieci i nawiązywanie kontaktu z pojedynczymi placówkami, ponieważ z przyjemnością zrobimy to w Twoim imieniu.

Twoja klinika oferująca najkorzystniejsze warunki i nowoczesne metody leczenia

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości terapii, która jest nowoczesna i skuteczna, na pewno pomożemy Ci znaleźć właściwe miejsce. Niezależnie od tego, czy leczysz się na choroby przewlekłe, chcesz wykonać operację estetyczną, wyleczyć zęby, kolana, czy kręgosłup – Usługeo pomoże Ci w wyborze odpowiedniego miejsca i wskaże tylko polecanych lekarzy. Poznasz specjalistyczne kliniki i będziesz mógł samodzielnie dokonać oceny i weryfikacji prezentowanych przez nie usług. Sam porównasz też cennik i wybierzesz miejsce, które spełni wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania.

Twoja klinika w odpowiedniej lokalizacji

Jeżeli zależy Ci na leczeniu w konkretnym regionie Polski, nic nie stoi na przeszkodzie. Podaj nam szczegóły w formularzu zamawiania usługi Twoja klinika, a my dopełnimy wszelkich możliwych starań, żeby przekazać Ci najkorzystniejsze opcje w danej lokalizacji. Dzięki temu, ze współpracujemy z najlepszymi i rzetelnymi partnerami z całej Polski możemy zagwarantować Ci wysoką jakość usług. Wybieramy tylko sprawdzone placówki, które cieszą się pozytywnymi opiniami pacjentów oraz samych lekarzy. Przecież to oni są najważniejsi, a dodatek nowoczesnych sprzętów i innowacyjnych metod działaj jedynie na korzyść takiego miejsca.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny