Tuning Pojazdów 

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Profesjonalny tuning pojazdów w Twoim regionie

Chcesz, aby twoje auto wyróżniało się na tle innych? Zależy Ci na posiadaniu oryginalnego egzemplarza, który jest inny niż wszystkie? Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą jedynie zmiany optyczne, czy też Twoim celem jest zmiana parametrów technicznych i możliwość osiągania innych limitów prędkości, w grę wchodzi profesjonalny tuning pojazdów, oferowany jedynie przez niektóre firmy. Bardzo ważne, aby znaleźć specjalistów, którzy doskonale znają się na motoryzacji i są w stanie przeprowadzić zmiany w silniku, elektronice, gaźniku, rozrządzie, czy akustyce.

Samochody po tuningu zwykle mają znacznie lepsze osiągi, wydają z siebie inne dźwięki, czy też oświetlone są tak, aby zwracać na siebie uwagę przechodniów i innych kierowców. Tuningowanie pojazdów cieszy się sporą popularnością wśród określonej grupy kierowców. Zwykle na taki krok decydują się właściciele aut sportowych i bardzo nowoczesnych i luksusowych limuzyn.

Wybierz odpowiedni tuning pojazdów dla swojego auta

Wielu właścicieli decyduje się jedynie na zmiany optyczne. Wystarczy kilka gadżetów, jak nowe alufelgi, pokrycie kierownicy, czy gałki skrzyni biegów, aby spersonalizować samochód i sprawić, że będzie prezentował się oryginalnie i ciekawie. Jeśli szukasz specjalistów od profesjonalnego tuningowania samochodów i zależy Ci na tym, aby były to osoby doświadczone i sprawdzone, które nie zedrą z Ciebie pieniędzy, na pewno znajdziesz takich usługodawców w naszym serwisie. Zamów usługę tuning pojazdów, podaj nam swoją lokalizację i napisz, jaki ma być konkretny zakres prac.

Sami dokonamy odpowiedniej selekcji ofert, a następnie przedstawimy Ci ogłoszenia, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Uzyskasz kontakt do lokalnych firm zajmujących się tuningiem samochodów. Profesjonalista pozna Twoje potrzeby, zapozna się z autem i z pewnością zaproponuje ciekawe zmiany, które sprawią, że samochód całkiem zmieni swoje oblicze. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy już dziś!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny