Trener Personalny Online

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.pl. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: email kontakt@uslugeo.pl

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Trening osobisty przez Internet hitem wśród wielu użytkowników

  Rozwój technologii cyfrowych i upowszechnienie się narzędzi umożliwiających zdalny kontakt pomiędzy różnymi ludźmi, grupami czy pracownikami, zmienił wiele branży. Wśród nich także sport czy fitness, chociaż jeszcze do niedawna wydawało się, że nie ma nic bardziej rzeczywistego i namacalnego niż rozwój osobisty. Dzisiaj wiadomo już, że trenowanie online ma ogromne znaczenie – wysiłek fizyczny, nawet w zaciszu własnego domu lub przed telewizorem albo konsolą podłączoną do systemu online, pozostaje nadal wysiłkiem fizycznym.

  Trening personalny online równie skuteczny jak na Sali treningowej

  Zawsze warto jednak korzystać z pomocy doświadczonego trenera, dlatego w Usługeo pomiędzy różnymi usługami skojarzonymi z rozwojem osobistym znajduje się również trener personalny online, który umożliwia trening osobisty przez Internet w najkorzystniejszych warunkach dla samego użytkownika. Przy odpowiednich warunkach cenowych, uzyskać można wsparcie bardzo dobrych trenerów – mających nie tylko zaplecze teoretyczne i odpowiednie kursy czy szkolenia, ale przeważnie także wybitnych praktyków lub zawodowców uprawiających daną dyscyplinę sportu w pełni profesjonalnie.

  Pomoc trenera online nieodzowna na każdym kroku

  To oczywiste, że trener personalny online wynajęty do danego projektu czy zadania przez użytkownika Usługeo, rozliczony jest przede wszystkim z realizacji powierzonego celu. Ważnym jest więc, aby klient zlecający usługę był świadomy swoich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości i w miarę precyzyjnie opisał w formularzu zgłoszeniowym to, czego oczekuje po konkretnym trenerze personalnym. Dzięki temu trenowanie online może być nie tylko w miarę przyjemne, ale co ważniejsze – równie skuteczne.

  Trener mający świadomość, jakie cele stawia sobie jego klient, może optymalnie dopasować plan żywieniowy oraz treningowy, a następnie podczas konsultacji lub treningu fizycznego online, korygować odpowiednio zleceniodawcę lub motywować go do dalszego wysiłku. Taka cyfrowa forma kontaktu pomiędzy osobą pragnącą samorozwoju a jej trenerem personalnym, w dobie wszechobecnego Internetu, jest wyjątkowo skuteczna i chętnie wybierana przez wielu użytkowników Usługeo.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny