Trener Personalny Online

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Trening osobisty przez Internet hitem wśród wielu użytkowników

Rozwój technologii cyfrowych i upowszechnienie się narzędzi umożliwiających zdalny kontakt pomiędzy różnymi ludźmi, grupami czy pracownikami, zmienił wiele branży. Wśród nich także sport czy fitness, chociaż jeszcze do niedawna wydawało się, że nie ma nic bardziej rzeczywistego i namacalnego niż rozwój osobisty. Dzisiaj wiadomo już, że trenowanie online ma ogromne znaczenie – wysiłek fizyczny, nawet w zaciszu własnego domu lub przed telewizorem albo konsolą podłączoną do systemu online, pozostaje nadal wysiłkiem fizycznym.

Trening personalny online równie skuteczny jak na Sali treningowej

Zawsze warto jednak korzystać z pomocy doświadczonego trenera, dlatego w Usługeo pomiędzy różnymi usługami skojarzonymi z rozwojem osobistym znajduje się również trener personalny online, który umożliwia trening osobisty przez Internet w najkorzystniejszych warunkach dla samego użytkownika. Przy odpowiednich warunkach cenowych, uzyskać można wsparcie bardzo dobrych trenerów – mających nie tylko zaplecze teoretyczne i odpowiednie kursy czy szkolenia, ale przeważnie także wybitnych praktyków lub zawodowców uprawiających daną dyscyplinę sportu w pełni profesjonalnie.

Pomoc trenera online nieodzowna na każdym kroku

To oczywiste, że trener personalny online wynajęty do danego projektu czy zadania przez użytkownika Usługeo, rozliczony jest przede wszystkim z realizacji powierzonego celu. Ważnym jest więc, aby klient zlecający usługę był świadomy swoich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości i w miarę precyzyjnie opisał w formularzu zgłoszeniowym to, czego oczekuje po konkretnym trenerze personalnym. Dzięki temu trenowanie online może być nie tylko w miarę przyjemne, ale co ważniejsze – równie skuteczne.

Trener mający świadomość, jakie cele stawia sobie jego klient, może optymalnie dopasować plan żywieniowy oraz treningowy, a następnie podczas konsultacji lub treningu fizycznego online, korygować odpowiednio zleceniodawcę lub motywować go do dalszego wysiłku. Taka cyfrowa forma kontaktu pomiędzy osobą pragnącą samorozwoju a jej trenerem personalnym, w dobie wszechobecnego Internetu, jest wyjątkowo skuteczna i chętnie wybierana przez wielu użytkowników Usługeo.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny