Studia / Uczelnie Wyższe

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

49 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Znajdź wymarzone studia dla siebie i kształć się w odpowiednim kierunku na renomowanej uczelni

Dzisiaj większość osób planuje ukończenie studiów, przynajmniej licencjackich. Zależy im na wyższym wykształceniu, ponieważ wymagają tego potencjalni pracodawcy. W różnych branżach, również tych, które do tej pory nie oczekiwały dyplomów studia stają się czymś wymaganym i koniecznym. Młodzi ludzie często mają spory problem, ponieważ oferta uczelni wyższych jest bardzo bogata i trudno jest dopasować odpowiedni kierunek. Poza tym, w Polsce działa wiele państwowych i prywatnych szkół wyższych i każda z nich stara się zachęcić studentów w inny sposób.

Najważniejsza kwestią jest renoma samej uczelni, ale również kierunek powinien być dobrze oceniany. Zwykle uczelnie wyższe dbają o to, aby znajdować się w najważniejszych rankingach prestiżowej prasy, ponieważ w ten sposób mogą zyskać wielu nowych studentów, ale również dofinansowanie z budżetu państwa i możliwość otwierania nowych kierunków. Bogata oferta studiów nie musi jednak przyprawiać o ból głowy. Wystarczy skorzystać z pomocy naszego serwisu, aby znaleźć odpowiedni kierunek w danym mieście.

  • Cała oferta uczelni wyższych w jednym miejscu

Korzystając z pomocy Usługeo masz możliwość zamówienia usługi. Wystarczy, że napiszesz nam jakie kierunki studiów Cię interesują i w jakim mieście chcesz studiować. Istotna informacja to również tryb studiów – dzienne, zaoczne lub wieczorowe. Dzięki takim informacjom Usługeo wskaże Ci te z ofert uczelni wyższych odpowiadające wszystkim Twoim wymaganiom. Szeroka oferta uczelni wyższych zostanie ograniczona do minimum, co powinno znacznie ułatwić wybór. Zyskasz bazę, spośród której możesz później wybrać właściwy kierunek lub przynajmniej wydział. Dowiesz się również, jakie są zasady rekrutacji oraz terminy na złożenie odpowiednich dokumentów.

Ułatwimy Ci podjęcie słusznej decyzji. Do Twojej dyspozycji są zarówno szkoły państwowe, jak i wiele uczelni prywatnych. Nie trać czasu na przeglądanie stron poszczególnych placówek edukacyjnych w Twoim rejonie. Skorzystaj z naszego wsparcia i wybieraj spośród najbardziej prestiżowych kierunków studiów dostępnych w Polsce.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny