Sprzedaż Mieszkań

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Wszystkie mieszkania na sprzedaż z Twojej okolicy

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny, przeglądanie setek ofert z danego miasta może zająć Ci wiele czasu. Niestety, bardzo często oferty sprzedaży mieszkań okazują się nieaktualne, co kosztuje sporo nerwów. Z nami możesz ograniczyć ilość ofert do minimum, a wszystkie one spełnią Twoje indywidualne oczekiwania. Zarówno duże firmy, jak i deweloperzy i osoby prywatne oferują sprzedaż mieszkań na terenie całej Polski. Zdecyduj, jaka forma sprzedaży Cię interesuje. Możesz wybierać spośród nieruchomości nowych, w stanie deweloperskim i z tak zwanej drugiej ręki. Na rynku znajdziesz zarówno mieszkania na sprzedaż do remontu, jak i gotowe do zamieszkania. Coraz częściej zdarzają się też oferty mieszkań kompletnie urządzonych i zaprojektowanych przez renomowanych architektów. Usługeo to nowoczesny serwis, który przedstawi Ci tylko aktualne oferty rzetelnych usługodawców.

  • Najlepsze oferty sprzedaży mieszkań od ręki

Dzięki nam oszczędzasz swój czas i pieniądze. Otrzymasz oferty sprzedaży mieszkań na osiedlach, które Cię interesują i we właściwym stanie. Możesz również wskazać, jakie koszty Cię interesują i ile za mieszkanie jesteś w stanie zapłacić. Mnogość ogłoszeń na rynku sprawia, że wiele osób nawet nie wie, w jaki sposób zabrać się za poszukiwania nowego lokum. Tutaj znajdziesz zarówno oferty najpopularniejszych deweloperów, jak i innych firm oraz prywatnych właścicieli lokali. Także pośrednicy nieruchomości świadczący swoje usługi w Twojej lokalizacji ogłaszają się u nas, a Ty masz do nich dostęp. Największą korzyścią jest fakt, że oferujemy Ci tylko aktualne oferty sprzedaży mieszkań i starannie filtrujemy je pod względem zarówno lokalizacji, jak i innych informacji, jakie nam przekazałeś. Im więcej danych wskażesz, tym lepiej dostosujemy oferty mieszkań na sprzedaż do Ciebie. Szybko i skutecznie znajdziesz odpowiednią nieruchomość dla siebie – do remontu, niewielkich przeróbek, albo całkowicie gotową do przeprowadzki. Skorzystaj z pomocy Usługeo już dziś i ciesz się nowym mieszkaniem w najlepszej lokalizacji!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny