Sprzątanie

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

49 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Znajdź najlepsze oferty sprzątania w swoim mieście i oszczędź czas oraz pieniądze

Wiele firm oferuje dziś profesjonalne sprzątanie firm, urzędów, sklepów, ale też budynków mieszkalnych i wreszcie samych mieszkań. Zwykle dysponują całymi zespołami osób, które przydzielane są do konkretnego zadania, a następnie z niego rozliczane. Usługi sprzątania w budynkach użytkowych i miejscach pracy to absolutna norma. Nikt nie zatrudnia pani do sprzątania na umowę, ponieważ kompletnie się to nie opłaca. Znacznie lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi, a firma sama dostarcza sprzęt do sprzątania oraz niezbędne środki chemiczne i zapasy artykułów higienicznych.

Trzeba przyznać, że firmy sprzątające, które działają na naszym rynku mogą pochwalić się różnymi opiniami swoich klientów. Wielu z nich nie jest zadowolonych z jakości wykonywanych prac, jednak nie ma możliwości zwiększenia wydatków na ten cel i godzi się z przyjętymi przez firmę standardami. Poszukując najlepszej oferty sprzątania i zaufanego usługodawcy warto skorzystać z pomocy naszego serwisu. Polecamy bowiem oferty tylko sprawdzonych i rzetelnych podmiotów, które cieszą się nieposzlakowaną opinią i znane są ze swojej uczciwości.

  • Profesjonalne sprzątanie w domach prywatnych

Coraz częściej firmy sprzątające w swojej ofercie mają również usługi skierowane do osób prywatnych. Istnieje możliwość zamówienia mycia okien, ale również sprzątnięcia łazienek, odkurzenia, umycia podłóg, naczyń, czy wreszcie poukładania ubrań w szafach. Wszystko zależy od konkretnych wymagań danego Klienta. Usługi sprzątania oferują też osoby prywatne, zwykle kobiety, które w ten sposób chcą dorobić sobie do niewielkiego wynagrodzenia. Zwykle wykonują swoją pracę solidnie i rzetelnie, a Klient płaci im za godzinę pracy lub umawia się na konkretną stawkę za wykonanie czynności.

Dzięki pomocy Usługeo możesz znaleźć firmę sprzątającą lub osobę oferującą sprzątanie pomieszczeń i budynków ze swojego miasta. Nie musisz tracić czasu i energii, ponieważ wystarczy zamówienie usługi sprzątania, podanie swojej lokalizacji, a następnie opisanie pokrótce, jaki miałby być zakres prac. Nasi specjaliści sami dokonają selekcji ofert i przekażą Ci tę najbardziej trafną. Współpracujemy jedynie z rzetelnymi i uczciwymi partnerami, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Cię o najwyższej jakości ich usług. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy i znalezienia usługodawcy spełniającego wszystkie wymagania.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny