Rzeczoznawca Majątkowy

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

49 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Zamów usługi rzeczoznawcy majątkowego dopasowane do Twoich potrzeb

Wycena nieruchomości i sporządzanie operatów szacunkowych to zadanie dla osoby wykwalifikowanej i posiadającej do tego prawo. Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy musi posiadać nie tylko wyższe wykształcenie, ale również ukończyć studia podyplomowe lub specjalne kursy. Kluczowe jest jednak zdanie egzaminu państwowego, który upoważnia do wykonywania tego zawodu. Z usług rzeczoznawcy korzysta się wyjątkowo często – zwykle przy sprzedaży, czy zakupie nieruchomości, ale również jej licytacji. Rzeczoznawcy majątkowi zwykle świadczą swoje usługi w danym regionie, a ci najlepsi są dosłownie rozchwytywani.

Jeżeli planujesz jakieś operacje związane z konkretną nieruchomością i chcesz poznać jej dokładną wartość, z pewnością powinieneś znaleźć rzetelnego i zaufanego rzeczoznawcę, który sporządzi dla Ciebie operat szacunkowy. Usługi rzeczoznawcy majątkowego możesz zamówić dzięki naszemu serwisowi, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy, że skorzystasz z opcji zamawiania usługi, podasz nam lokalizację i opiszesz jakie są Twoje oczekiwania wobec usługi. Te najważniejsze informacje pozwolą nam wybrać dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę spośród rzeczoznawców, którzy gotowi będą wykonać zadanie w Twoim mieście.

  • Najlepsi rzeczoznawcy majątkowi z danego regionu

Każdy rzeczoznawca to osoba profesjonalna, posiadająca odpowiednią wiedzę i przestrzegająca etyki zawodowej. Wybierz jednak specjalistę, który posiada odpowiednie doświadczenie i sporządzi dla Ciebie dokumentację niepodważalną i pewną. Od jej treści może zależeć Twój dochód z nieruchomości lub koszt, jaki poniesiesz. Najlepsi rzeczoznawcy majątkowi współpracują zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, bankami, czy kancelariami komorniczymi. Przy pomocy Usługeo otrzymasz kontakt właśnie do jednego z nich.

Sporządzenie operatu szacunkowego nieruchomości to konkretny koszt do poniesienia, jednak zyskujesz pewność, że dana nieruchomość została rzetelnie i w sposób profesjonalny wyceniona, przy użyciu powszechnych zasad i w ramach przepisów prawa. Nie wahaj się więc i zamów usługi rzeczoznawcy majątkowego z Twojego regionu. Nasz serwis może zapewnić o najwyższej jakości wszystkich prezentowanych tu usług, ponieważ podejmujemy współpracę tylko z partnerami cenionymi na rynku i uczciwymi. Świadczyć mogą o tym same pozytywne komentarze innych użytkowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy już dziś!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk