Rzeczoznawca Majątkowy

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Zamów usługi rzeczoznawcy majątkowego dopasowane do Twoich potrzeb

  Wycena nieruchomości i sporządzanie operatów szacunkowych to zadanie dla osoby wykwalifikowanej i posiadającej do tego prawo. Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy musi posiadać nie tylko wyższe wykształcenie, ale również ukończyć studia podyplomowe lub specjalne kursy. Kluczowe jest jednak zdanie egzaminu państwowego, który upoważnia do wykonywania tego zawodu. Z usług rzeczoznawcy korzysta się wyjątkowo często – zwykle przy sprzedaży, czy zakupie nieruchomości, ale również jej licytacji. Rzeczoznawcy majątkowi zwykle świadczą swoje usługi w danym regionie, a ci najlepsi są dosłownie rozchwytywani.

  Jeżeli planujesz jakieś operacje związane z konkretną nieruchomością i chcesz poznać jej dokładną wartość, z pewnością powinieneś znaleźć rzetelnego i zaufanego rzeczoznawcę, który sporządzi dla Ciebie operat szacunkowy. Usługi rzeczoznawcy majątkowego możesz zamówić dzięki naszemu serwisowi, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy, że skorzystasz z opcji zamawiania usługi, podasz nam lokalizację i opiszesz jakie są Twoje oczekiwania wobec usługi. Te najważniejsze informacje pozwolą nam wybrać dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę spośród rzeczoznawców, którzy gotowi będą wykonać zadanie w Twoim mieście.

  • Najlepsi rzeczoznawcy majątkowi z danego regionu

  Każdy rzeczoznawca to osoba profesjonalna, posiadająca odpowiednią wiedzę i przestrzegająca etyki zawodowej. Wybierz jednak specjalistę, który posiada odpowiednie doświadczenie i sporządzi dla Ciebie dokumentację niepodważalną i pewną. Od jej treści może zależeć Twój dochód z nieruchomości lub koszt, jaki poniesiesz. Najlepsi rzeczoznawcy majątkowi współpracują zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, bankami, czy kancelariami komorniczymi. Przy pomocy Usługeo otrzymasz kontakt właśnie do jednego z nich.

  Sporządzenie operatu szacunkowego nieruchomości to konkretny koszt do poniesienia, jednak zyskujesz pewność, że dana nieruchomość została rzetelnie i w sposób profesjonalny wyceniona, przy użyciu powszechnych zasad i w ramach przepisów prawa. Nie wahaj się więc i zamów usługi rzeczoznawcy majątkowego z Twojego regionu. Nasz serwis może zapewnić o najwyższej jakości wszystkich prezentowanych tu usług, ponieważ podejmujemy współpracę tylko z partnerami cenionymi na rynku i uczciwymi. Świadczyć mogą o tym same pozytywne komentarze innych użytkowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy już dziś!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny