Radca Prawny

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.pl. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: email kontakt@uslugeo.pl

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Rzetelna i sprawdzona kancelaria radców prawnych z Twojego miasta

  Nieznajomość prawa szkodzi, o czym można się przekonać w wielu różnych, codziennych sytuacjach. Kiedy stajemy przed pewnym dylematem lub chcemy walczyć w sądzie o swoje prawa, wówczas z pomocą przychodzi nam doświadczony radca prawny, który jest specjalistą i ma możliwość reprezentowania naszych interesów. Aby móc świadczyć tego typu usługi należy ukończyć prawo, a następnie aplikację radcowską. Wymagane jest doświadczenie i praktyka i dopiero wówczas można rozpocząć swoją praktykę.

  W dzisiejszych czasach usługi radcy prawnego są często poszukiwane, ponieważ nasze społeczeństwo jest coraz bardziej świadome i nie chce samodzielnie walczyć o swoje interesy, z uwagi na brak znajomości przepisów. Dobry i sprawdzony radca prawny powinien bez trudu poradzić sobie z wydaniem swojej opinii, czy też reprezentacją w trakcie rozprawy. Radcowie są zatrudniani również w firmach i urzędach, gdzie świadczą usługi opiniowania dokumentów i decyzji, czy też wskazują odpowiednie ścieżki postępowania. Mogą pracować na podstawie umowy zlecenia lub podpisywać tradycyjną umowę o pracę.

  • Specjalistyczne usługi radcy prawnego

  W życiu obowiązuje nas wiele różnych przepisów prawa – wspólnotowego, krajowego, cywilnego, administracyjnego, czy karnego. Zwykle radca prawny specjalizuje się w danej dziedzinie, dzięki czemu doskonale zna wszelkie niuanse aktów prawnych i posiada gotowe rozwiązanie. Warto szukać właśnie takiego eksperta, który ma doświadczenie w sprawach o podobnych charakterze i bez trudu powinien poradzić sobie w sądzie. Wielu radców prawnych nie zna się na przykład na prawie unijnym i opiniowanie tego typu kwestii może dla nich stanowić trudność. Nawet niewielki błąd może dla klienta być bardzo dotkliwy pod względem finansowym, czy prywatnym, dlatego kancelaria radców prawnych może zatrudniać radców wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach, aby móc im zaproponować usługi o charakterze kompleksowym.

  • Zamów usługę radcowską w naszym serwisie

  Jeśli szukasz rzetelnego i sprawdzonego radcy prawnego, który poprowadzi Twoją sprawę lub wyda dla Ciebie opinię prawną, takiego eksperta znajdziesz dzięki Usługeo. Nasz serwis umożliwia Ci zamówienie usługi radcy prawnego, który pracuje w Twoim regionie i jest gotowy zająć się Twoją sprawą. Wystarczy, że wskażesz nam lokalizację lub region, z którego pochodzisz i napiszesz, w jakim konkretnie celu poszukujesz radcy prawnego. Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny