Radca Prawny

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Rzetelna i sprawdzona kancelaria radców prawnych z Twojego miasta

Nieznajomość prawa szkodzi, o czym można się przekonać w wielu różnych, codziennych sytuacjach. Kiedy stajemy przed pewnym dylematem lub chcemy walczyć w sądzie o swoje prawa, wówczas z pomocą przychodzi nam doświadczony radca prawny, który jest specjalistą i ma możliwość reprezentowania naszych interesów. Aby móc świadczyć tego typu usługi należy ukończyć prawo, a następnie aplikację radcowską. Wymagane jest doświadczenie i praktyka i dopiero wówczas można rozpocząć swoją praktykę.

W dzisiejszych czasach usługi radcy prawnego są często poszukiwane, ponieważ nasze społeczeństwo jest coraz bardziej świadome i nie chce samodzielnie walczyć o swoje interesy, z uwagi na brak znajomości przepisów. Dobry i sprawdzony radca prawny powinien bez trudu poradzić sobie z wydaniem swojej opinii, czy też reprezentacją w trakcie rozprawy. Radcowie są zatrudniani również w firmach i urzędach, gdzie świadczą usługi opiniowania dokumentów i decyzji, czy też wskazują odpowiednie ścieżki postępowania. Mogą pracować na podstawie umowy zlecenia lub podpisywać tradycyjną umowę o pracę.

  • Specjalistyczne usługi radcy prawnego

W życiu obowiązuje nas wiele różnych przepisów prawa – wspólnotowego, krajowego, cywilnego, administracyjnego, czy karnego. Zwykle radca prawny specjalizuje się w danej dziedzinie, dzięki czemu doskonale zna wszelkie niuanse aktów prawnych i posiada gotowe rozwiązanie. Warto szukać właśnie takiego eksperta, który ma doświadczenie w sprawach o podobnych charakterze i bez trudu powinien poradzić sobie w sądzie. Wielu radców prawnych nie zna się na przykład na prawie unijnym i opiniowanie tego typu kwestii może dla nich stanowić trudność. Nawet niewielki błąd może dla klienta być bardzo dotkliwy pod względem finansowym, czy prywatnym, dlatego kancelaria radców prawnych może zatrudniać radców wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach, aby móc im zaproponować usługi o charakterze kompleksowym.

  • Zamów usługę radcowską w naszym serwisie

Jeśli szukasz rzetelnego i sprawdzonego radcy prawnego, który poprowadzi Twoją sprawę lub wyda dla Ciebie opinię prawną, takiego eksperta znajdziesz dzięki Usługeo. Nasz serwis umożliwia Ci zamówienie usługi radcy prawnego, który pracuje w Twoim regionie i jest gotowy zająć się Twoją sprawą. Wystarczy, że wskażesz nam lokalizację lub region, z którego pochodzisz i napiszesz, w jakim konkretnie celu poszukujesz radcy prawnego. Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny