Porady Treningowe

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Poradnik treningowy na żywo dla każdego stopnia zaawansowania

  Jednym z częstszych problemów z programami i planami treningowymi jest ich niedopasowanie do realnych możliwości danego klienta. Dzięki odpowiednio przeprowadzonemu wywiadowi oraz pomiarom, możliwe jest skonstruowanie idealnie dopasowanego planu treningowego, więc za sprawą Internetu można dzisiaj uzyskać bardzo adekwatne i właściwe porady treningowe. Oczywiście żaden trener personalny online nie jest w stanie sprawić, aby jego zleceniodawca regularnie wywiązywał się z założonych celów programowych, ale same już porady treningowe online przekazane w formie suchych instrukcji lub w wersji wideo, jako materiał poglądowy dla kursanta – dają wiele.

  Dlatego w Usługeo łączymy lokalnych i miejscowych przewodników, coachów, dietetyków, trenerów personalnych i nawet motywatorów, z osobami potrzebującymi akurat takiego wsparcia. Wypełnij podstawowy formularz, abyśmy mogli przeszukać swoją bazę rozmaitych przedsiębiorstw i jednoosobowych firm, które specjalizują się właśnie w takich usługach.

  Trening z poradami online możliwy na wiele sposobów

  To klient lub zlecający usługę decyduje zawsze o tym, w jaki sposób ma być ona dla niego wykonana. Jeśli porady treningowe online mają być udostępniane wyłącznie w postaci lekcji albo planu treningowego, to użytkownik otrzyma właśnie taką dokładną rozpiskę, z podziałem na dni tygodnia, tygodnie oraz miesiące, której rzetelne wypełnianie ma doprowadzić do wymarzonego celu. Często jednak osoby zamawiające porady treningowe online oczekują nie tylko napisania kolejnego planu treningowego, ale również opieki dietetyka czy też regularnego wsparcia motywacyjnego ze strony trenera.

  Poradnik treningowy na żywo, czyli formuła, w której jeden trener prowadzi zajęcia grupowe online, a pozostali uczestnicy grupy ćwiczą we własnych domach analogiczne zestawy ćwiczeń, również sprawdza się idealnie, nie tylko w warunkach domowych. Wszystkie te formy wsparcia treningowego i pomocy online są dostępne dla naszych użytkowników za sprawą bogatej bazy partnerów i usługobiorców Usługeo.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny