Porady Treningowe

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

49 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Poradnik treningowy na żywo dla każdego stopnia zaawansowania

Jednym z częstszych problemów z programami i planami treningowymi jest ich niedopasowanie do realnych możliwości danego klienta. Dzięki odpowiednio przeprowadzonemu wywiadowi oraz pomiarom, możliwe jest skonstruowanie idealnie dopasowanego planu treningowego, więc za sprawą Internetu można dzisiaj uzyskać bardzo adekwatne i właściwe porady treningowe. Oczywiście żaden trener personalny online nie jest w stanie sprawić, aby jego zleceniodawca regularnie wywiązywał się z założonych celów programowych, ale same już porady treningowe online przekazane w formie suchych instrukcji lub w wersji wideo, jako materiał poglądowy dla kursanta – dają wiele.

Dlatego w Usługeo łączymy lokalnych i miejscowych przewodników, coachów, dietetyków, trenerów personalnych i nawet motywatorów, z osobami potrzebującymi akurat takiego wsparcia. Wypełnij podstawowy formularz, abyśmy mogli przeszukać swoją bazę rozmaitych przedsiębiorstw i jednoosobowych firm, które specjalizują się właśnie w takich usługach.

Trening z poradami online możliwy na wiele sposobów

To klient lub zlecający usługę decyduje zawsze o tym, w jaki sposób ma być ona dla niego wykonana. Jeśli porady treningowe online mają być udostępniane wyłącznie w postaci lekcji albo planu treningowego, to użytkownik otrzyma właśnie taką dokładną rozpiskę, z podziałem na dni tygodnia, tygodnie oraz miesiące, której rzetelne wypełnianie ma doprowadzić do wymarzonego celu. Często jednak osoby zamawiające porady treningowe online oczekują nie tylko napisania kolejnego planu treningowego, ale również opieki dietetyka czy też regularnego wsparcia motywacyjnego ze strony trenera.

Poradnik treningowy na żywo, czyli formuła, w której jeden trener prowadzi zajęcia grupowe online, a pozostali uczestnicy grupy ćwiczą we własnych domach analogiczne zestawy ćwiczeń, również sprawdza się idealnie, nie tylko w warunkach domowych. Wszystkie te formy wsparcia treningowego i pomocy online są dostępne dla naszych użytkowników za sprawą bogatej bazy partnerów i usługobiorców Usługeo.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny