Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Porady Treningowe

Poszukujesz Fachowca? Usługeo to Serwis w Któtym Znajdziesz Wyselekcjonowanych Wykonawców Poszukujesz Fachowca? Usługeo to Serwis w Któtym Znajdziesz Wyselekcjonowanych Wykonawców

Poradnik treningowy na żywo dla każdego stopnia zaawansowania

Jednym z częstszych problemów z programami i planami treningowymi jest ich niedopasowanie do realnych możliwości danego klienta. Dzięki odpowiednio przeprowadzonemu wywiadowi oraz pomiarom, możliwe jest skonstruowanie idealnie dopasowanego planu treningowego, więc za sprawą Internetu można dzisiaj uzyskać bardzo adekwatne i właściwe porady treningowe. Oczywiście żaden trener personalny online nie jest w stanie sprawić, aby jego zleceniodawca regularnie wywiązywał się z założonych celów programowych, ale same już porady treningowe online przekazane w formie suchych instrukcji lub w wersji wideo, jako materiał poglądowy dla kursanta – dają wiele.

Dlatego w Usługeo łączymy lokalnych i miejscowych przewodników, coachów, dietetyków, trenerów personalnych i nawet motywatorów, z osobami potrzebującymi akurat takiego wsparcia. Wypełnij podstawowy formularz, abyśmy mogli przeszukać swoją bazę rozmaitych przedsiębiorstw i jednoosobowych firm, które specjalizują się właśnie w takich usługach.

Trening z poradami online możliwy na wiele sposobów

To klient lub zlecający usługę decyduje zawsze o tym, w jaki sposób ma być ona dla niego wykonana. Jeśli porady treningowe online mają być udostępniane wyłącznie w postaci lekcji albo planu treningowego, to użytkownik otrzyma właśnie taką dokładną rozpiskę, z podziałem na dni tygodnia, tygodnie oraz miesiące, której rzetelne wypełnianie ma doprowadzić do wymarzonego celu. Często jednak osoby zamawiające porady treningowe online oczekują nie tylko napisania kolejnego planu treningowego, ale również opieki dietetyka czy też regularnego wsparcia motywacyjnego ze strony trenera.

Poradnik treningowy na żywo, czyli formuła, w której jeden trener prowadzi zajęcia grupowe online, a pozostali uczestnicy grupy ćwiczą we własnych domach analogiczne zestawy ćwiczeń, również sprawdza się idealnie, nie tylko w warunkach domowych. Wszystkie te formy wsparcia treningowego i pomocy online są dostępne dla naszych użytkowników za sprawą bogatej bazy partnerów i usługobiorców Usługeo.

Wybierz region i miasto gdzie szukasz usługi

Wpisz nazwę miasta lub wybierz z listy

Podaj swoje dane


  Zaznaczenie poniższych zgód jest wymagane do wysłania formularza


  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.pl. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@uslugeo.pl
  (+48) 601388883

  Szukaj Fachowca Jak Zamawiać Usługi w Usługeo. Znajdź Fachowca Usługeo
  Strona główna
  Jak zamówić
  Wybierz usługę