Polisa Auto AC

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Autocasco – gwarancja odszkodowania i poczucie bezpieczeństwa

W Polsce każdy kierowca poruszający się samochodem osobowym i innym pojazdem mechanicznym zobowiązany jest prawnie do wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, czyli OC. Coraz częściej wybieraną opcją jest również dobrowolna polisa auto AC, która zapewnia wypłatę odszkodowania również w sytuacji, kiedy sami jesteśmy winni kolizji, wypadku, czy uszkodzenia pojazdu. Składki w ramach autocasco znacznie różnią się od siebie, ponieważ uzależnione są głównie od zakresu ubezpieczenia oraz historii bezwypadkowej jazdy kierowcy, jego wieku i doświadczenia. Polisa AC może więc znacznie różnić się cennikiem.

Poszukując polisy AC warto skupić się przede wszystkim na tym, na jakiego rodzaju awarie pojazdu i wypadki jesteśmy narażeni oraz jakim autem się poruszamy. W przypadku nowego, drogiego auta na pewno zależało nam będzie na kompleksowej usłudze, a więc pełnym pakiecie ubezpieczeniowym. Wówczas odszkodowanie z autocasco można otrzymać w razie zarysowania pojazdu, jego awarii lub uszkodzenia. Wielu kierowców decyduje się przy tym na pakiet assistance, który zapewnia pomoc profesjonalistów, kiedy cokolwiek wydarzy się na trasie i auto wymaga uruchomienia lub odholowania. W wielu przypadkach kierowca kupujący ubezpieczenie AC otrzymuje na koszt ubezpieczyciela również auto zastępcze.

  • Korzystne ubezpieczenia AC dla wszystkich kierowców

Jeśli szukasz korzystnej oferty ubezpieczenia autocasco z pewnością warto poznać oferty różnych ubezpieczycieli, ponieważ mogą się od siebie znacznie różnić. Również ocena samego kierowcy przez ubezpieczyciela może być uzależniona od innych czynników. Dzięki Usługeo wszystkie najlepsze oferty wiodących firm możesz znaleźć w jednym miejscu. Dodatkowo, zostaną one opracowane na podstawie Twoich oczekiwań, a więc masz pewność, że spełnią Twoje wszystkie wymagania.

Bardzo często dodatkowe ubezpieczenie AC oferowane jest w pakiecie razem z ubezpieczeniem obowiązkowym od odpowiedzialności cywilnej. Za bezwypadkową jazdę, która zostanie potwierdzona przez poprzedniego ubezpieczyciela otrzymasz również zniżki. Skorzystaj z pomocy ekspertów Usługeo i znajdź korzystną oraz pewną ofertę ubezpieczenia swojego samochodu. Autocasco da Ci pewność, że w każdej sytuacji jesteś zabezpieczony i nie będziesz musiał ponosić kosztów naprawy swojego, jak również innych samochodów.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny