Polisa Auto AC

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.pl. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: email kontakt@uslugeo.pl

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Autocasco – gwarancja odszkodowania i poczucie bezpieczeństwa

  W Polsce każdy kierowca poruszający się samochodem osobowym i innym pojazdem mechanicznym zobowiązany jest prawnie do wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, czyli OC. Coraz częściej wybieraną opcją jest również dobrowolna polisa auto AC, która zapewnia wypłatę odszkodowania również w sytuacji, kiedy sami jesteśmy winni kolizji, wypadku, czy uszkodzenia pojazdu. Składki w ramach autocasco znacznie różnią się od siebie, ponieważ uzależnione są głównie od zakresu ubezpieczenia oraz historii bezwypadkowej jazdy kierowcy, jego wieku i doświadczenia. Polisa AC może więc znacznie różnić się cennikiem.

  Poszukując polisy AC warto skupić się przede wszystkim na tym, na jakiego rodzaju awarie pojazdu i wypadki jesteśmy narażeni oraz jakim autem się poruszamy. W przypadku nowego, drogiego auta na pewno zależało nam będzie na kompleksowej usłudze, a więc pełnym pakiecie ubezpieczeniowym. Wówczas odszkodowanie z autocasco można otrzymać w razie zarysowania pojazdu, jego awarii lub uszkodzenia. Wielu kierowców decyduje się przy tym na pakiet assistance, który zapewnia pomoc profesjonalistów, kiedy cokolwiek wydarzy się na trasie i auto wymaga uruchomienia lub odholowania. W wielu przypadkach kierowca kupujący ubezpieczenie AC otrzymuje na koszt ubezpieczyciela również auto zastępcze.

  • Korzystne ubezpieczenia AC dla wszystkich kierowców

  Jeśli szukasz korzystnej oferty ubezpieczenia autocasco z pewnością warto poznać oferty różnych ubezpieczycieli, ponieważ mogą się od siebie znacznie różnić. Również ocena samego kierowcy przez ubezpieczyciela może być uzależniona od innych czynników. Dzięki Usługeo wszystkie najlepsze oferty wiodących firm możesz znaleźć w jednym miejscu. Dodatkowo, zostaną one opracowane na podstawie Twoich oczekiwań, a więc masz pewność, że spełnią Twoje wszystkie wymagania.

  Bardzo często dodatkowe ubezpieczenie AC oferowane jest w pakiecie razem z ubezpieczeniem obowiązkowym od odpowiedzialności cywilnej. Za bezwypadkową jazdę, która zostanie potwierdzona przez poprzedniego ubezpieczyciela otrzymasz również zniżki. Skorzystaj z pomocy ekspertów Usługeo i znajdź korzystną oraz pewną ofertę ubezpieczenia swojego samochodu. Autocasco da Ci pewność, że w każdej sytuacji jesteś zabezpieczony i nie będziesz musiał ponosić kosztów naprawy swojego, jak również innych samochodów.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny