Bankiety VIP

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

49 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Zorganizuj najlepszą imprezę w okolicy

Urodziny, przyjęcia weselne, wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy firmowebankiety VIP, imprezy integracyjne czy spotkania świąteczne – jeżeli chcesz urządzić przyjęcie, w serwisie Usługeo możesz natychmiast znaleźć firmy, które Ci w tym pomogą. Najlepsze restauracje, kawiarnie, sale przyjęć, hotele w całej Polsce – niezależnie od tego, jaką imprezę planujesz, z nami możesz mieć pewność, że będzie całkowicie udana!

Na kilkanaście albo na kilka tysięcy uczestników – wraz z agencjami, które zajmują się kompleksową organizacją eventów, a także innymi firmami, które mają w tym zakresie duże doświadczenie, możesz stworzyć wydarzenie, które będzie dopracowane w najdrobniejszych detalach. Teraz nie musisz już zajmować się jego urządzaniem samodzielnie – specjaliści zaplanują wystrzałowe przyjęcie i zadbają o to, aby było jedyne w swoim rodzaju.

Kompleksowa organizacja bankietów VIP

Bankiety to imprezy uświetniające najważniejsze okazje, dlatego powinny być opracowane tak, by zachwycać swoim rozmachem. Razem z serwisem Usługeo możesz zorganizować także bankiety VIP – od wynajęcia sali, poprzez ekipę do wideofilmowania, projektanta wystroju, aż po organizację ochrony. W tej kategorii znajdziesz również specjalistów od kontroli materiałów wybuchowych, pirotechnicznych, a nawet zajmujących się dostawą specjalistycznego opancerzonego auta do przejazdu w ramach organizacji eventu. Po prostu przekaż agencji swoje wymagania, a jej pracownicy będą mogli zająć się wszystkim, co niezbędne, by bankiet VIP stał się najlepszą imprezą w okolicy.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego Usługeo jest bardzo łatwe. W pierwszym kroku wybierz interesujący Cię region, a potem wypisz krótki formularz, w którym opiszesz oczekiwaną obsługę podczas imprezy. My przekażemy Twoje życzenia do firm działających w branży eventowej, które będą mogły przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę. Jeszcze nigdy organizacja przyjęć okolicznościowych i firmowych nie była tak prosta – znajdź najlepszych specjalistów razem z Usługeo!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk