Ochrona Osobista

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.










  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Uslugeo.pl. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: email kontakt@uslugeo.pl

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Ochrona osobista – bezpieczeństwo osób na najwyższym poziomie

  Potrzebna jest profesjonalna ochrona osobista dla ważnej osoby, która może być narażona na niebezpieczeństwo? Usługi w tym właśnie zakresie świadczą agencje ochroniarskie, które mogą zapewnić każdemu ze swoich klientów obsługę na najwyższym poziomie. Gdy chcesz zamówić usługi ochroniarskie, sprawdź najlepsze agencje działające w swoim regionie razem z naszym serwisem internetowym Usługeo!

  Ochrona osobista jest usługą, która polega na stałym lub czasowym ochranianiu osób przez wykwalifikowanych ochroniarzy. Jest ona dedykowana dla VIP-ów, czyli dla bardzo ważnych osób. Zaliczają się do nich nie tylko ważne osobistości, na przykład politycy, aktorzy, piosenkarze, celebryci. VIP-em może być również każda inna osoba, która wymaga właściwej ochrony, na przykład członek rodziny, przedsiębiorca. Zadaniem ochroniarza jest wtedy zapewnienie jej właściwej ochrony przed innymi osobami i zagrożeniami – także przez 24 godziny na dobę.

  Skorzystaj z usług najlepszych agencji ochroniarskich i zamów ochronę osobistą

  Obecnie w Polsce działa wiele agencji ochrony, które oferują swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług. Wśród nich znajduje się także ochrona osobista, która świadczona jest na bazie indywidualnych uzgodnień z klientem. Odbywa się ona między innymi podczas ważnych eventów, na przykład festiwali, koncertów, konferencji, lecz również może mieć miejsce na co dzień, gdy osoba ochraniana znajduje się w stanie zagrożenia przez cały czas.

  Podstawą skutecznej ochrony osobistej jest wybór odpowiedniej agencji ochroniarskiej, która będzie mogła zagwarantować wtedy usługi na najwyższym poziomie. Można znaleźć ją również w naszym serwisie internetowym Usługeo, który w jednym miejscu zgromadził najlepsze oferty ochroniarskie w całej Polsce. Po prostu wybierz interesujący Cię region, a następnie skorzystaj z formularza, by natychmiast otrzymać sprawdzoną propozycję od agencji ochrony w swojej okolicy. Zadbaj o bezpieczeństwo – wybierz fachową ochronę osobistą!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny