Ochrona Osobista

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Ochrona osobista – bezpieczeństwo osób na najwyższym poziomie

Potrzebna jest profesjonalna ochrona osobista dla ważnej osoby, która może być narażona na niebezpieczeństwo? Usługi w tym właśnie zakresie świadczą agencje ochroniarskie, które mogą zapewnić każdemu ze swoich klientów obsługę na najwyższym poziomie. Gdy chcesz zamówić usługi ochroniarskie, sprawdź najlepsze agencje działające w swoim regionie razem z naszym serwisem internetowym Usługeo!

Ochrona osobista jest usługą, która polega na stałym lub czasowym ochranianiu osób przez wykwalifikowanych ochroniarzy. Jest ona dedykowana dla VIP-ów, czyli dla bardzo ważnych osób. Zaliczają się do nich nie tylko ważne osobistości, na przykład politycy, aktorzy, piosenkarze, celebryci. VIP-em może być również każda inna osoba, która wymaga właściwej ochrony, na przykład członek rodziny, przedsiębiorca. Zadaniem ochroniarza jest wtedy zapewnienie jej właściwej ochrony przed innymi osobami i zagrożeniami – także przez 24 godziny na dobę.

Skorzystaj z usług najlepszych agencji ochroniarskich i zamów ochronę osobistą

Obecnie w Polsce działa wiele agencji ochrony, które oferują swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług. Wśród nich znajduje się także ochrona osobista, która świadczona jest na bazie indywidualnych uzgodnień z klientem. Odbywa się ona między innymi podczas ważnych eventów, na przykład festiwali, koncertów, konferencji, lecz również może mieć miejsce na co dzień, gdy osoba ochraniana znajduje się w stanie zagrożenia przez cały czas.

Podstawą skutecznej ochrony osobistej jest wybór odpowiedniej agencji ochroniarskiej, która będzie mogła zagwarantować wtedy usługi na najwyższym poziomie. Można znaleźć ją również w naszym serwisie internetowym Usługeo, który w jednym miejscu zgromadził najlepsze oferty ochroniarskie w całej Polsce. Po prostu wybierz interesujący Cię region, a następnie skorzystaj z formularza, by natychmiast otrzymać sprawdzoną propozycję od agencji ochrony w swojej okolicy. Zadbaj o bezpieczeństwo – wybierz fachową ochronę osobistą!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny