Ochrona Mienia

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

49 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Ochrona mienia przez wykwalifikowanych ochroniarzy

Poprzez ochronę mienia można zapobiegać wykroczeniom i przestępstwom mającym miejsce przeciwko mieniu. Takie usługi świadczy obecnie każda dobra agencja ochrony, która może wtedy zapewnić swoim klientom dostęp do fachowych, kompleksowych usług, by mienie nie było narażone na uszkodzenie, kradzież czy inne niekorzystne dla jego właściciela zdarzenia. Gdy także chcesz zlecić ochronę mienia, skorzystaj już teraz z naszego serwisu z usługami Usługeo, aby dowiedzieć się, gdzie warto zlecić taką obsługę!

Ochrona mienia jest prowadzona na bazie różnych technik. Zalicza się do niej głównie bezpośrednia ochrona fizyczna prowadzona doraźnie albo stale – wówczas prace wykonują ochroniarze, którzy mogą być wspomagani również odpowiednim sprzętem elektronicznym, na przykład systemami alarmowymi, monitoringiem. Również do ochrony mienia zalicza się same zabezpieczenia techniczne bez bezpośredniej ochrony – montaż systemów alarmowych połączonych z firmą ochroniarską, kamery monitoringowe we wnętrzach i na zewnątrz. Ponadto do ochrony mienia włącza się także konwojowanie oraz inkaso pieniędzy, towarów oraz innego rodzaju wartościowych ładunków.

  • Zamów usługi ochrony mienia w Twoim regionie

Jeśli interesuje Cię ochrona mienia świadczona przez wykwalifikowane agencje ochrony, skorzystaj z naszego serwisu online Usługeo, w którym możesz błyskawicznie znaleźć najlepsze oferty w tej branży. Aby pomóc naszym użytkownikom w znalezieniu najlepszych agencji ochroniarskich zgromadziliśmy je w jednym miejscu. Wystarczy, że wybierzesz swój region, by od razu przekonać się, gdzie możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi przy ochronie domu, firmy, przewozu ważnych przedmiotów.

Gdy istnieje ryzyko, że mienie, na przykład nieruchomość czy też ruchomość będą narażone na kradzieże, zniszczenie albo też inne niekorzystne działania przestępcze i wykroczenia, nie zwlekaj, ale skorzystaj z pomocy świadczonej przez agencje ochroniarskie. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możesz spać spokojnie!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk