Notariusz

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Kancelaria notarialna świadcząca usługi na wysokim poziomie

W różnych sytuacjach zmuszeni jesteśmy korzystać z pomocy notariusza. Do kancelarii notarialnej musimy udać się kupując nieruchomość, dokonując rozdzielności majątkowej, przekazując działkę rolną dzieciom, czy też w sprawach spadkowych. Tylko profesjonalny notariusz posiadający odpowiednie uprawnienia może poświadczyć różne kwestie. Dokumenty notarialne dostarczane są do banków, urzędów, sądów oraz innych instytucji i dzięki pieczątce można traktować je jako wiarygodne.

W każdym mieście funkcjonuje wiele kancelarii notarialnych. Teoretycznie usługi notarialne nie powinny się od siebie różnić, ponieważ zawsze regulują je te same przepisy i zwykle obowiązują te same ceny. Taksa notarialna ogranicza możliwości oferowania bardziej lub mniej korzystnych warunków. Wiele zależy jednak od rzetelnego podejścia osób świadczących takie usługi i zajmujących się sporządzaniem dokumentów. Poświadczenie za zgodność z oryginałem nie jest czynnością, która może być obarczona błędem, jednak często zdarza się, że w aktach notarialnych pojawiają się błędy pisarskie i rzeczowe, które później trudno jest naprawić i które mogą mieć decydujące znaczenie.

  • Sprawdzony notariusz z Twojej okolicy

Niektóre kancelarie notarialne cieszą się nieposzlakowaną opinią i mogą pochwalić zainteresowaniem wielu różnych klientów, podczas gdy inne nie są chętnie wybierane, z uwagi na krążące o nich negatywne opinie i komentarze osób, które miały okazję skorzystać z usług prawników. Również możliwość załatwienia sprawy od ręki lub w bliskim terminie może mieć tu duże znaczenie. Każda kancelaria notarialna rządzi się swoimi prawami, a sposób podejścia od obsługiwanych klientów uzależniony jest od osób zatrudnionych w takim miejscu.

Poszukując dobrej kancelarii, która znana jest ze swojej rzetelności i profesjonalizmu warto skorzystać z pomocy Usługeo. Nasz serwis pozwala bowiem na oszczędność czasu i dostarczy Ci ofertę z Twojego regionu. Mamy pewność, że podejmujemy współpracę tylko z zaufanymi usługodawcami. Każdy polecany notariusz posiada wiele pozytywnych opinii innych Klientów naszego serwisu. Wystarczy, że skorzystasz z opcji zamawiania usługi, a my po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami i Twoimi wymaganiami będziemy w stanie zaproponować Ci najlepszego notariusza z Twojego miasta. Zapraszamy!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny