Logo Firmy

Zgłoszenie zapotrzebowania i dopasowania wykonawcy może być płatne w zależności od usługi. Dzięki temu skupimy się na Twoim zgłoszeniu eliminując spam.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

49 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Powierz zaprojektowanie logo firmy profesjonalistom i bądź rozpoznawalny na rynku

Zarówno produkt, jak i marka, czy firma powinny posiadać swoje własne logo, które musi zostać zastrzeżone, aby nikt inny nie miał możliwości z niego korzystać. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną rolę pełni logo pod kątem wizerunkowym i marketingowym. Jeśli stanie się rozpoznawalne i będzie przyciągało wzrok, istnieje duża szansa, że zacznie pełnić rolę reklamową. Projektowanie logo to zadanie dla grafika komputerowego, który jest pomysłowy i ma ciekawą wizję. Dobrze, jeśli jego wygląd nawiązuje do branży, w jakiej firma funkcjonuje lub jej nazwy.

Ładne i estetyczne logo, które zaciekawia można wykorzystać nie tylko w reklamie bezpośrednio – na plakatach, billboardach, czy szyldach. Coraz częściej nawet małe firmy zamawiają kalendarze firmowe, notatniki, długopisy, balony, czy koszulki z własnym logo i wykorzystują je w celach promocyjnych. Takie upominki otrzymują nie tylko pracownicy, ale również klienci, czy kontrahenci, z którymi chce się nawiązać dobrą współpracę. Ładny i estetyczny gadżet sprawia, że firma wydaje się dobrze prosperować i odnosić sukcesy finansowe.

  • Znajdź usługi projektowania logo w swoim mieście

Jeśli twoja firma lub produkt nie posiadają jeszcze własnego logo, pora to zmienić. Dzięki Usługeo zyskujesz dostęp do profesjonalistów, którzy zaprojektują je dla Ciebie, uwzględniając wszelkie uwagi oraz prośby. Otrzymasz piękną i unikalną grafikę z nazwą, którą możesz następnie zastrzec i wykorzystywać w celach promocyjno – reklamowych, kiedy tylko masz na to ochotę. Im ładniejsze logo tym większa szansa, że będzie zwracało uwagę, intrygowało i interesowało.

Zamów u nas usługę w kategorii projektowanie logo i napisz nam, na czym dokładnie Ci zależy w zakresie projektowania. Dodatkowo, możesz wskazać nam swoją lokalizację, jeśli zależy Ci na tym, żeby usługi projektowania logo świadczyła lokalna firma i żebyś miał możliwość spotkania się z grafikiem w celu omówienia pomysłów. W odpowiedzi otrzymasz od nas tylko pewną i sprawdzoną ofertę z Twojego regionu. Zachęcamy do zamówienia usługi w naszym serwisie już dziś!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do wykonawców Usługeo i ich ofert jest płatny?

Dostęp do fachowców Usługeo może być płatny, w zależności od wybranej usługi. Wybierając przycisk – wykup dostęp do usługi, jednocześnie wysyłasz swoje zapotrzebowanie ze wskazaniem orientacyjnego terminu i lokalizacji. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji. Najlepsza oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem wskazanego lub pierwszego wolnego terminu.

W przypadku opłaty dostępu 0zł, wysyłane będzie Twoje zapotrzebowanie, bez przekierowania do szybkich płatności – przelewy24.pl

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze i kwota jest wyższa niż 0zł, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza z zapotrzebowaniem i wskazaniem orientacyjnego terminu usługi. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności i wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.pl

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę Usługeo i przedstawimy najlepszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na stronie – Jak to działa?

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny