Leasing Smochodowy

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Znajdź korzystny leasing samochodowy dla siebie lub swojej firmy

Samochody to nasze podstawowe środki komunikacji. W wielu domach każdy z członków rodziny posiada swoje własne auto, co można dostrzec na przepełnionych parkingach, czy zatłoczonych ulicach. Od jakiegoś czasu stał się popularny leasing samochodów, w szczególności przez firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wynika to z tego, że taki leasing samochodu można uwzględnić w kosztach prowadzenia swojej działalności, jeżeli jest ona z tym związana. Na szczęście leasing pojazdów jest dostępny od jakiegoś czasu również dla osób prywatnych, jednak już nie na tak preferencyjnych warunkach.

  • Korzystny leasing pojazdów – idealne rozwiązanie

Zakup samochodu to zwykle bardzo duży koszt. Poza tym, auto traci na swojej wartości już w chwili zakupu, w szczególności, jeśli wyjeżdża całkiem nowe z salonu samochodowego. Leasing samochodów to opcja dla osób, którym nie zależy na posiadaniu pojazdu. Opłacają raty leasingowe co miesiąc, co upoważnia je następnie do zakupu pojazdu po cenie preferencyjnej, kiedy kończy się umowa. Mogą również pojazd zwrócić do firmy leasingowej, a same zdecydować się na kolejny pojazd wzięty w ten sposób. Większość przedsiębiorców podpisuje umowę leasingową na maksymalnie kilka lat, dzięki czemu co chwila jeżdżą nowymi samochodami, które nie kosztują jednorazowo zbyt wiele.

  • Znajdź najlepszy leasing dla Twojego auta

Jeśli chcesz wziąć auto w leasing i szukasz firmy, która da Ci taką możliwość na korzystnych warunkach cenowych, na pewno znajdziesz taką na Usługeo. Nasz serwis współpracuje z różnymi firmami z całej Polski, dlatego podaj nam swoją lokalizację, a my oferty ograniczymy jedynie do tych lokalnych. Poza tym, sprawdzimy które z nich zapewniają najtańszy leasing samochodu, jakiego szukasz. Dzisiaj wybór na rynku jest bardzo duży, a Ty nie będziesz musiał tracić czasu na przeglądanie ofert, które po prostu nie spełniają Twoich oczekiwań.

Pomożemy w poszukiwaniu dobrej oferty leasingowej również przedsiębiorcom, którzy decydują się pozyskać w ten sposób całą flotę swoich nowych pojazdów. Zapewniamy, że podejmujemy współpracę tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, dlatego nie musisz wątpić w ich uczciwość i możesz zdecydować się na bezpieczną umowę leasingową z którymś z nich. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk