Leasing Maszyn

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Znajdziemy najkorzystniejsze oferty leasingu maszyn dla Ciebie i Twojej firmy

Nowoczesne narzędzia i maszyny kosztują dziś krocie. Jest to sprzęt bardzo wysokiej jakości, dzięki któremu wykonywanie na przykład prac budowlanych to czysta przyjemność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Niewielkich firm nie stać jednak na zakup całej gamy takich urządzeń. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest popularny obecnie leasing maszyn. Można bowiem wybrać nowe, sprawne i bardzo nowoczesne sprzęty i płacić za nie niewielką ratę miesięcznie, zamiast jednorazowo zdecydować się na zakup maszyn i narzędzi, które są bardzo drogie.

Biorąc maszyny w leasing możesz mieć pewność, że są w pełni sprawne i funkcjonalne. Jednym z wymogów umowy leasingowej jest korzystanie z usług renomowanego serwisu i potwierdzanie wszelkich badań technicznych i ewentualnych napraw, czy wymian części przez specjalistów, którzy mają do tego uprawnienia. W przypadku złamania zapisów umowy, traci klient, ponieważ jej zapisy stają się nieważne.

  • Leasingowanie maszyn w Twoim regionie

Jeżeli szukasz oferty leasingu maszyn budowlanych dla swojej firmy oraz profesjonalnych narzędzi, najlepiej wybierać lokalnych usługodawców. Na Usługeo pomożemy Ci znaleźć firmy oferujące leasing koparek, betoniarek, dźwigów, elektronarzędzi i innych urządzeń wysokiej klasy, z których korzystasz na co dzień. Zamów u nas usługę, opisz jej zakres i wskaż swoją lokalizację, a otrzymasz oferty skrojone na miarę Twoich indywidualnych potrzeb i zawsze aktualne. Dzięki nam nie tracisz swojego cennego czasu i zyskujesz specjalne rabaty u naszych partnerów. 

Leasing maszyn to kierunek, w którym zmierza coraz więcej firm świadczących usługi budowlane i remontowe. Również te duże leasingują sprzęt, ponieważ koszty jego zakupu nie są opłacalne. W leasingu zyskujesz sprzęt bezpieczny, na gwarancji i często masz możliwość jego wykupienia po preferencyjnej cenie, kiedy tylko skończy się okres leasingowania. Nie wahaj się więc i wybierz pomoc naszych ekspertów z Usługeo, aby znaleźć oferty leasingu maszyn dopasowane do Twoich potrzeb. Przy odpowiedniej zdolności kredytowej szybko weźmiesz wybrane sprzęty w użytkowanie i zwiększysz dzięki nim swoje dochody. Zapraszamy!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk