Leasing Maszyn

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej

  Znajdziemy najkorzystniejsze oferty leasingu maszyn dla Ciebie i Twojej firmy

  Nowoczesne narzędzia i maszyny kosztują dziś krocie. Jest to sprzęt bardzo wysokiej jakości, dzięki któremu wykonywanie na przykład prac budowlanych to czysta przyjemność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Niewielkich firm nie stać jednak na zakup całej gamy takich urządzeń. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest popularny obecnie leasing maszyn. Można bowiem wybrać nowe, sprawne i bardzo nowoczesne sprzęty i płacić za nie niewielką ratę miesięcznie, zamiast jednorazowo zdecydować się na zakup maszyn i narzędzi, które są bardzo drogie.

  Biorąc maszyny w leasing możesz mieć pewność, że są w pełni sprawne i funkcjonalne. Jednym z wymogów umowy leasingowej jest korzystanie z usług renomowanego serwisu i potwierdzanie wszelkich badań technicznych i ewentualnych napraw, czy wymian części przez specjalistów, którzy mają do tego uprawnienia. W przypadku złamania zapisów umowy, traci klient, ponieważ jej zapisy stają się nieważne.

  • Leasingowanie maszyn w Twoim regionie

  Jeżeli szukasz oferty leasingu maszyn budowlanych dla swojej firmy oraz profesjonalnych narzędzi, najlepiej wybierać lokalnych usługodawców. Na Usługeo pomożemy Ci znaleźć firmy oferujące leasing koparek, betoniarek, dźwigów, elektronarzędzi i innych urządzeń wysokiej klasy, z których korzystasz na co dzień. Zamów u nas usługę, opisz jej zakres i wskaż swoją lokalizację, a otrzymasz oferty skrojone na miarę Twoich indywidualnych potrzeb i zawsze aktualne. Dzięki nam nie tracisz swojego cennego czasu i zyskujesz specjalne rabaty u naszych partnerów. 

  Leasing maszyn to kierunek, w którym zmierza coraz więcej firm świadczących usługi budowlane i remontowe. Również te duże leasingują sprzęt, ponieważ koszty jego zakupu nie są opłacalne. W leasingu zyskujesz sprzęt bezpieczny, na gwarancji i często masz możliwość jego wykupienia po preferencyjnej cenie, kiedy tylko skończy się okres leasingowania. Nie wahaj się więc i wybierz pomoc naszych ekspertów z Usługeo, aby znaleźć oferty leasingu maszyn dopasowane do Twoich potrzeb. Przy odpowiedniej zdolności kredytowej szybko weźmiesz wybrane sprzęty w użytkowanie i zwiększysz dzięki nim swoje dochody. Zapraszamy!

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny