Kredyt Obrotowy

 

Wyślij swoje zapotrzebowanie, pożądany termin i otrzymaj ofertę od Usługeo Portal lub naszych zweryfikowanych partnerów. Każdą wykonywaną usługę, monitoruje przydzielony opiekun.


  (W przypadku pytań lub pilnej sprawy: kontakt tel. +48601388883)

   
  Jeśli dokonujesz zakupu urządzeń, materiałów budowlanych, pojazdu lub nieruchomości przejdź do kategorii "Negocjuemy Ceny" na stronie start lub wybierz przycisk poniżej - "Negocjujemy Ceny". W przypadku pytań skontaktuj się z nami telefonicznie.
  Market Uslugeo
  Dowiedz się więcej
  • Znajdź korzystny kredyt obrotowy dla swojej firmy

  Nawet prężnie działająca firma może na jakiś czas utracić swoją płynność finansową. Wystarczy, że kilku kontrahentów nie opłaci faktur na czas i pojawia się trudność w zapłaceniu wszystkich bieżących rachunków, wynagrodzeń dla pracowników, czy innych kosztów związanych z administrowaniem firmą. Niezależnie od branży, firmy chętnie zaciągają w takiej sytuacji tak zwane kredyty obrotowe na swoją działalność. Taki kredyt pozwala im opłacić wierzycieli, zapłacić rachunki, ponieść koszty związane z eksploatacją budynków, czy leasingiem urządzeń, jak również pokryć wynagrodzenia osób zatrudnionych.

  Z pewnością lepiej jest zdecydować się odpowiednio szybko na kredyt obrotowy, niż czekać, aż wierzyciele zaczną domagać się swoich pieniędzy, a na konto firmy wkroczy komornik. Oczywiście, należy spełnić wymagane przez bank kryteria i nie można znajdować się w zbyt słabej kondycji finansowej. Bank musi mieć pewność, że firma i jej właściciele będą w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie z bieżących przychodów, a te powinny być w jakiś sposób zagwarantowane. W innej sytuacji skończy się to likwidacją firmy i przejęciem jej majątku.

  • Kredyty obrotowe na bieżącą działalność firm

  Wiele banków ma dziś w swojej ofercie finansowej kredyt obrotowy skierowany do większych i mniejszych przedsiębiorstw. Wiele zależy tu od aktualnej polityki konkretnej instytucji, dlatego najlepszym krokiem jest porównanie dostępnych na rynku ofert, aby mieć pewność, że uzyskuje się tę najbardziej korzystną. Jak szybko znaleźć odpowiedni kredyt odnawialny dla swojej firmy?

  Usługeo to wygodny serwis, który pomoże Ci szybko zamówić dowolną usługę. Podaj nam swoją lokalizację, napisz również w formularzu zamówienia usługi o jaki kredyt obrotowy Ci chodzi, jaka kwota Cię interesuje i jaka jest sytuacja firmy. Dzięki podaniu tych informacji zyskujesz pewność, że wszystkie ogłoszenia spełnią Twoje indywidualne oczekiwania i nie zmarnujesz czasu. Skontaktujemy Cię również z najlepszymi doradcami do spraw kredytów i finansów w Twojej okolicy.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania
  Czy otrzymanie oferty jest bezpłatne?

  Wysyłka i otrzymanie oferty, jest bezpłatne.

  Wybierając przycisk – „Wyślij zapotrzebowanie i otrzymaj ofertę” wysyłasz swoje zapotrzebowanie. Wskaż wymagany termin, lokalizację wykonania usługi. Oferta zostanie przedstawiona z uwzględnieniem podanego lub pierwszego, zaproponowanego wolnego terminu.

  Dzięki wysyłce zapotrzebowania otrzymasz ofertę od fachowców Usługeo Portal lub wyselekcjonowanych fachowców, z którymi utrzymujemy partnerskie relację. Każdy fachowiec, wykonawca Usługeo lub nasi stali partnerzy przechodzą szczegółową weryfikację. Wszystkie wykonywane usługi są monitorowane przez osobistego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem usługi.

  Ważne!

  W przypadku problemów z wysyłaniem zapotrzebowania, zapraszamy do zgłoszenia telefonicznego pod  numerem Biura Obsługi Klienta – dostępnym 24h  +48601388883

  Czy stawki za usługi są przystępnę?

  Oczywiście, że tak. W Usługeo Portal zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta dla klienta. Podpowiadamy i chronimy przed popełnianymi błędami, dzięki zgromadzonemu doświadczeniu. Nadzorujemy także, przebieg każdej wykonywanej usługi, niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez zespół Usługeo, czy też przez naszych wyselekcjonowanych wykonawców lub stałych partnerów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalnych doradców w zakresie spraw biznesowych, PR, budowlanych, oraz menadżerów, którzy na zlecenie poprowadzą za Ciebie sprawę lub cały projekt.

  Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
  Dzięki tej usłudze możemy negocjować dla Ciebie, zakup nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybranym przez Ciebie sprzedawcą.

  Jeśli potrzebujesz oferty na konkretny sprzęt RTV AGD,  lub inny sprzęt, daj nam znać, przedstawimy konkurencyjną ofertę!

  Negocjujemy ceny