Kredyt Obrotowy

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej
  • Znajdź korzystny kredyt obrotowy dla swojej firmy

Nawet prężnie działająca firma może na jakiś czas utracić swoją płynność finansową. Wystarczy, że kilku kontrahentów nie opłaci faktur na czas i pojawia się trudność w zapłaceniu wszystkich bieżących rachunków, wynagrodzeń dla pracowników, czy innych kosztów związanych z administrowaniem firmą. Niezależnie od branży, firmy chętnie zaciągają w takiej sytuacji tak zwane kredyty obrotowe na swoją działalność. Taki kredyt pozwala im opłacić wierzycieli, zapłacić rachunki, ponieść koszty związane z eksploatacją budynków, czy leasingiem urządzeń, jak również pokryć wynagrodzenia osób zatrudnionych.

Z pewnością lepiej jest zdecydować się odpowiednio szybko na kredyt obrotowy, niż czekać, aż wierzyciele zaczną domagać się swoich pieniędzy, a na konto firmy wkroczy komornik. Oczywiście, należy spełnić wymagane przez bank kryteria i nie można znajdować się w zbyt słabej kondycji finansowej. Bank musi mieć pewność, że firma i jej właściciele będą w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie z bieżących przychodów, a te powinny być w jakiś sposób zagwarantowane. W innej sytuacji skończy się to likwidacją firmy i przejęciem jej majątku.

  • Kredyty obrotowe na bieżącą działalność firm

Wiele banków ma dziś w swojej ofercie finansowej kredyt obrotowy skierowany do większych i mniejszych przedsiębiorstw. Wiele zależy tu od aktualnej polityki konkretnej instytucji, dlatego najlepszym krokiem jest porównanie dostępnych na rynku ofert, aby mieć pewność, że uzyskuje się tę najbardziej korzystną. Jak szybko znaleźć odpowiedni kredyt odnawialny dla swojej firmy?

Usługeo to wygodny serwis, który pomoże Ci szybko zamówić dowolną usługę. Podaj nam swoją lokalizację, napisz również w formularzu zamówienia usługi o jaki kredyt obrotowy Ci chodzi, jaka kwota Cię interesuje i jaka jest sytuacja firmy. Dzięki podaniu tych informacji zyskujesz pewność, że wszystkie ogłoszenia spełnią Twoje indywidualne oczekiwania i nie zmarnujesz czasu. Skontaktujemy Cię również z najlepszymi doradcami do spraw kredytów i finansów w Twojej okolicy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk