Kredyt Konsumpcyjny 

Dostęp do naszych fachowców jest płatny, abyśmy mogli w pełni skupić się na dostarczeniu najlepszej oferty, zachowując dobrą jakość i satysfakcjonującą cenę.

Koszt za wykupienie dostępu będzie rekompensowany częściowo lub w całości w postaci rabatu, przy opłacie za usługę u finalnie wybranego wykonawcy.

10 

Jeśli posiadasz już swojego wykonawcę, przejdź do usługi. Negocjujemy ceny. Wywalczymy dla Ciebie lepsze warunki współpracy. Przedstawimy także możliwość oferty usług z produktami przy 8% stawce VAT.
Market Uslugeo
Dowiedz się więcej

Wybierz kredyt konsumpcyjny, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania

Dzisiaj kredyt w banku można uzyskać na dowolny cel. Wiele zależy od tego, jaka kwota jest Ci potrzebna, jednak najpopularniejszy kredyt konsumpcyjny otrzymasz do wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jaka jest Twoja aktualna sytuacja finansowa. Co bank bierze pod uwagę dokonując takiej oceny? Przede wszystkim historię kredytową, zapisy w bazach i rejestrach, wysokość zarobków, rodzaj umowy zawartej z pracodawcą, czy inne zobowiązania.

Zdolność kredytowa jest wyliczana przez analityków i każdy bank nieco inaczej traktuje poszczególne kryteria. Dlatego warto udać się do kilku różnych placówek i sprawdzić, która proponuje najkorzystniejsze kredyty konsumenckie w danej wysokości. Dzięki Usługeo nie musisz jednak tracić czasu, a usługę kredytu konsumenckiego możesz zamówić siedząc wygodnie we własnym domu. Wystarczy, że wskażesz nam, jaki kredyt konsumencki jest Ci potrzebny i czego oczekujesz oraz podasz orientacyjną lokalizację. Dzięki tym informacjom szybko dokonamy selekcji ofert i przedstawimy Ci później tylko tę spełniającą Twoje kryteria.

  • Najlepsze oferty kredytów konsumenckich z Twojego regionu

Możemy wskazać Ci też dobrych doradców, którzy pracują w Twoim mieście. Ich zadaniem jest znajdowanie dla Klientów najlepszych ofert kredytowych. Sam zdecyduj, na jakiej usłudze Ci zależy i jaki ma być jej zakres. Dobry kredyt konsumencki pozwoli Ci na podreperowanie domowego budżetu, wyjazd na wakacje, zakup nowych mebli, a nawet remont mieszkania. Ty decydujesz, na co wydasz otrzymane z banku środki, a ten nie ma prawa tego weryfikować.

Pamiętaj, aby wysokość rat dopasować do swoich realnych możliwości. Dzisiaj banki umożliwiają również czasowe zawieszenie spłaty rat, czy inne rozwiązania, jeśli pojawiają się jakieś trudności, jednak lepiej je przewidzieć. Każdy bank zaproponuje Ci również ubezpieczenie kredytu. Zastanów się dobrze i rozważ, czy jest ono potrzebne, ponieważ zwykle nie jest to element obowiązkowy, a może sporo Cię kosztować. Zawsze możesz też wystąpić o zerwanie takiej umowy i zwrot niewykorzystanych składek. Skorzystaj z pomocy Usługeo i znajdź korzystny kredyt konsumencki dla siebie już dziś.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy dostęp do fachowców Usługeo jest płatny?

Tak, dostęp do fachowców Usługeo jest płatny. Dzięki dokonanej opłacie masz dostęp do najlepszej przedstawionej oferty, która wybierana jest w drodze selekcji.

Czy stawki za wykonywane usługi przez naszych fachowców są zbliżone do stawek rynkowych?

Oczywiście, że tak. Zawsze staramy się maksymalnie zoptymalizować koszta.
Dodatkowo oferujemy użytkownikom Usługeo Portal naszą autorską usługę Negocjujemy ceny.
Dzięki niej możemy negocjować dla Ciebie zakup usługi, nieruchomości, pojazdów, maszyn, także z wybraną przez Ciebie firmą,
która nie jest naszym partnerem lub zaproponujemy lepsze warunki od partnerów Grupy Usługeo.

Negocjujemy ceny

Kiedy i jak zapłacę za dopasowanie wykonawcy?

Jeśli jesteś w wybranej usłudze, wybierz przycisk – Wykup dostęp do usługi. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę operatora szybkich płatności. Wybierz formę płatności lub bezpośrednio wybierz swój bank.

Naszym partnerem obsługującym płatności jest renomowany operator szybkich i bezpiecznych płatności – Przelewy24.

Po opłaceniu dostępu nasz zespół skontaktuje się z Tobą.
Następnie dopasujemy sprawdzonego wykonawcę z najlepszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak to działa? – przycisk